shidnyj

  Замовити створення веб-сайту в студії чи зробити самому? Що вибрати?

  Світ сучасного бізнесу важко уявити собі без Інтернету. Всесвітня павутина надає масу можливостей для залучення клієнтів і партнерів, отримання прибутку і т. д. Щоб скористатися цими перевагами, компанії необхідний надійний майданчик в Мережі – власний сайт. Саме тому жодне сучасне підприємство не обходиться без свого веб-ресурсу.
  Необхідно відзначити, що в останні роки Інтернет став більш доступним. Якщо 10-15 років тому придбати своє представництво в Інтернеті могли дозволити собі лише великі компанії зі значним бюджетом, то зараз навіть починаюча фірма може обзавестися власним веб-ресурсом без серйозних бюджетних витрат. Притому створити сайт можна кількома способами. Вибирати той чи інший варіант необхідно виходячи, перш за все, з цілей проекту, а також з Ваших можливостей.
  Отже, як можна стати власником свого сайту?

  1. Зробити сайт самостійно

  плюси

  • Можливість прямо реалізувати свої ідеї. Народна мудрість говорить: «Хочеш зробити добре – зроби сам». Безумовно, це думка має право на життя. Навчившись робити сайти самостійно, ви зможете втілити в життя практично будь-яку вашу креативну ідею, при тому можна уникнути тривалого пояснення її виконавцеві (який, на жаль, не завжди розуміє, що потрібно замовнику).
  • Зручність в управлінні своїм сайтом. Освоївши один раз премудрості створення веб сайту і роботи з ним, ви будете з легкістю міняти його структуру і дизайн, додавати нові блоки, редагувати контент і т. д. До того ж Вам знову ж таки не доведеться наймати для цієї роботи виконавця і довго пояснювати йому, що все-таки від нього вимагається.
  • Економія коштів. Безумовно, створення веб сайту, його підтримка і просування вимагають чималих фінансових витрат. Освоївши всі тонкощі розробки та роботи з веб-ресурсами, ви заощадите значну суму грошей.

  мінуси

  • Колосальні витрати часу на підготовку. Одне з найбільших перешкод на шляху до застосування даного методу, яке практично зводить всі його достоїнства до нуля, – це необхідність отримання знань і досвіду в області сайтобудування. Щоб зробити дійсно хороший сайт, необхідно володіти знаннями в області html, css, php, вміти працювати в візуальних і графічних редакторах. Також необхідно мати хоча б загальне уявлення про основи програмування, юзабіліті, веб-дизайну, пошукової оптимізації та просування. Щоб зрозуміти принципи виготовлення сайтів, доведеться в буквальному сенсі перелопатити гігабайти навчальних програм і посібників. Незважаючи на привабливі обіцянки в анотаціях книг розповісти про основи HTML за 5 хвилин, їх вивчення вимагає серйозної концентрації і тимчасових витрат. Крім того, не варто забувати, що сайтобудування – дуже динамічна область, тому тільки підручниками обмежитися не вдасться. Вам же потрібен сучасний сайт? А за новітніми тенденціями доведеться йти на форуми і в блоги професіоналів, читати статті на профільних ресурсах і т. д. І це все необхідно, щоб зробити простий сайт, що складається з декількох сторінок. Якщо ж Ви захочете реалізувати будь-які складні і незвичайні дизайнерські ідеї, підготовка повинна бути ще більш серйозною.
  • Не варто забувати і про такий неодмінною складовою успіху, як практичні навички. Освоївши величезний масив теорії, початківець сайтобудівник з розчаруванням виявляє, що далеко не всі описані методики працюють на практиці і сайт все одно не виходить таким, яким бачився в мріях. Але щоб знайти баги, що призводять до незадовільного результату, у власника сайту ще занадто мало досвіду, тому все одно доводиться звертатися за допомогою до професіоналів, які доводять ресурс до розуму.
  • І, нарешті, важливо пам’ятати, що створення сайту вимагає не тільки знання технологій, а й творчого підходу, а може бути і, не побоїмося цього слова, таланту. На жаль, не у всіх душа лежить до сайтобудування. Зазвичай майбутній власник веб-ресурсу набагато більше захоплений тим, заради чого він створює сайт, ніж самим сайтом, і це абсолютно нормально: кожному своє.
  • Низький рівень виконання. Необхідно визнати, що, як би початківець веб-майстер не старався, його робота спочатку все одно буде далека від професійного рівня. Багато сучасних методик оформлення сайту, елементи функціоналу та інші можливості так і залишаться для нього недоступними в силу своєї складності. І навіть найпростіший сайт, створений власними руками, швидше за все, буде містити безліч недоліків і помилок, які приведуть до збоїв в роботі ресурсу і в кінцевому підсумку негативно позначаться на іміджі компанії.

  Отже, висновок: щоб створити дійсно якісний сайт, потрібно по-справжньому стати професіоналом в області сайтобудування, а для цього доведеться витратити багато сил і часу. На жаль, більшість людей кидають вивчення сайтобудування, яке необхідно їм для створення веб сайту, зрозумівши недоцільність цього рішення.

  Кому підходить даний метод?

  Створити якісний сайт самостійно можна тільки в двох випадках, а саме:

  • якщо ви вже володієте суттєвими знаннями і досвідом в області сайтобудування;
  • якщо у вас поки немає цих знань і досвіду, але ви плануєте зробити розробку сайтів своєї додатковою (а може бути, і основною) спеціальністю, і при цьому у вас достатньо часу на підготовку і є досвідчені та висококваліфіковані помічники і порадники.

  2. Створити сайт самостійно на основі конструктора сайтів

  Зараз є можливість зробити сайт своїми руками, уникнувши виснажливого етапу вивчення основ сайтобудування. У Мережі можна знайти безліч платних і безкоштовних конструкторів, що пропонують всім охочим стати власником власного веб-ресурсу практично за півгодини. У цього методу є свої переваги, але, на жаль, є і дуже суттєві недоліки.

  плюси

  • Простота. Конструктори сайтів розрізняються за рівнем юзабіліті, однак, в цілому, вони розраховані на непідготовлених користувачів, тому мають інтуїтивний інтерфейс і досить прості в застосуванні.
  • Економія часу. Зазвичай створення сайту за допомогою конструкторів не вимагає від користувача великих часових витрат.
  • Невисока вартість. Знову ж, вартість варіюється в залежності від конструктора, але в цілому подібний сайт обходиться власнику недорого, а то і взагалі безкоштовно. На цьому плюси, на жаль, закінчуються.

  мінуси

  • Обмежений функціонал. Зазвичай користувачеві пропонується вибір з кількох стандартних функцій (причому, найчастіше, асортимент не дуже великий). У такій ситуації практично неможливо отримати сайт, який буде повністю (або хоча б частково) відповідати потребам Вашої компанії.
  • Відсутність індивідуальності в дизайні. Знову ж, зазвичай користувач вибирає з обмеженого набору дизайнерських рішень, при тому найчастіше немає ніякої можливості відредагувати дизайн (наприклад, вбудувати в шапку логотип і т. д.). Тому при виготовленні подібного сайту не вдається застосувати корпоративний стиль компанії або навіть підігнати дизайн по тематиці. Крім того, дизайн сайту повністю позбавлений унікальності, оскільки на тому ж варіанті можуть зупинитися і інші користувачі конструктора. А значить – у Вашого сайту буде безліч двійників в Мережі.
  • Проблеми з хостингом. Як правило, створені за допомогою конструктора сайти розміщуються на безкоштовному хостингу з усіма витікаючими наслідками: велика кількість чужої реклами, неполадки в роботі, незручне доменне ім’я третього рівня, нульові можливості в області просування.

  Висновок з усього вищесказаного: сайти, створені на основі конструктора, можуть завдати шкоди іміджу компанії.

  Кому підходить даний метод?

  Подібні сайти непогано підійдуть для приватного життя: з їх допомогою можна створювати особисті сторінки, ресурси будь-яких неофіційних спільнот (наприклад, шкільних клубів) і т. д. Також конструктори сайтів можуть використовувати фрілансери, не пов’язані з веб-індустрією, для розміщення свого портфоліо. Якщо ж Ваша компанія планує серйозні кроки в розвитку бізнесу, найбільш доцільне рішення для Вас – замовити створення веб сайту в професійній веб-студії.

  3. Замовити сайт в веб-студії

  Попит народжує пропозицію, і зараз замовник сайту практично не обмежений у виборі: безліч професійних веб-студій пропонують йому свої послуги, і, безумовно, в великому асортименті цих пропозицій можна знайти оптимальний варіант. А бурхливий розвиток інтернет-технологій мінімізує недоліки замовлення сайту в веб-студії.

  плюси

  • Висока якість виконання. Замовте сайт в професійній веб-студії, вони для вас створять якісний і надійний сайт, який відповідає найсучаснішим вимогам і відображає останні тенденції сайтобудування. Ви застрахуєте себе від збоїв в роботі ресурсу. Сайт буде володіти зручною структурою, створеною з урахуванням вимог юзабіліті. Також ресурс буде швидко завантажуватися і адекватно відображатися у всіх браузерах. Не забувайте, що в веб-студії над вашим проектом працює команда професіоналів: веб-майстер, дизайнер, копірайтер і т. д., тому кожна складова буде виконана на найвищому рівні.
  • Розширений функціонал. При створенні сайту в веб-студії вам запропонують на вибір широкий асортимент опцій, таким чином, ви отримаєте ресурс, що повністю відповідає вашим запитам.
  • Продуманий дизайн з урахуванням ваших вимог. Виготовлення сайту професіоналами дозволить вам отримати сайт з якісним і елегантним дизайном, в який будуть органічно вбудовані елементи вашого фірмового стилю.
  • Зручність у використанні. Зазвичай в професійних веб-студіях сайти створюються на основі сучасної CMS, завдяки чому власник навіть без спеціальної підготовки з легкістю керує ресурсом.
  • Можливість подальшого просування. У сучасних веб-студіях сайти розробляються з урахуванням вимог пошукових систем, що дозволяє успішно просувати ресурси.

  мінуси

  • Необхідність оплачувати роботу професіоналів. Безумовно, роботи зі створення сайтів, виконані на високому рівні, коштують грошей. Однак якщо раніше ціни на веб-розробку в усіх веб-студіях були дійсно дуже високими, то зараз за допомогою нашої веб майстерні ви зможете придбати якісний ресурс з сучасним дизайном і надійним функціоналом за досить помірною ціною. Так що тепер цей «недолік» виготовлення сайту в веб-студіях не такий вже страшний.
  • Необхідність знайти спільну мову з виконавцем. Часом буває непросто передати веб-майстру, дизайнеру або менеджеру проекту той образ сайту, який сформувався в Вашій уяві. Іноді між виконавцем і замовником виникає нерозуміння, що приводить до ефекту ошуканих очікувань. Однак якщо ви будете співпрацювати зі справжніми професіоналами, вони зрозуміють, що вам потрібно, і втілять ваші ідеї в життя.

  Кому підходить даний метод?

  Замовити сайт у професійній веб-студії – ідеальне рішення для тих, хто планує розвивати свій бізнес і збільшувати прибуток своєї компанії за допомогою свого веб-ресурсу.

  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button