Замовити створення веб-сайту в студії чи зробити самому? Що вибрати?


Замовити створення веб-сайту в студії чи зробити самому? Що вибрати?

Світ сучасного бізнесу важко уявити собі без Інтернету. Всесвітня павутина надає масу можливостей для залучення клієнтів і партнерів, отримання прибутку і т. д. Щоб скористатися цими перевагами, компанії необхідний надійний майданчик в Мережі - власний сайт. Саме тому жодне сучасне підприємство не обходиться без свого веб-ресурсу.
Необхідно відзначити, що в останні роки Інтернет став більш доступним. Якщо 10-15 років тому придбати своє представництво в Інтернеті могли дозволити собі лише великі компанії зі значним бюджетом, то зараз навіть починаюча фірма може обзавестися власним веб-ресурсом без серйозних бюджетних витрат. Притому створити сайт можна кількома способами. Вибирати той чи інший варіант необхідно виходячи, перш за все, з цілей проекту, а також з Ваших можливостей.
Отже, як можна стати власником свого сайту?

1. Зробити сайт самостійно

плюси

 • Можливість прямо реалізувати свої ідеї. Народна мудрість говорить: «Хочеш зробити добре - зроби сам». Безумовно, це думка має право на життя. Навчившись робити сайти самостійно, ви зможете втілити в життя практично будь-яку вашу креативну ідею, притому можна уникнути тривалого пояснення її виконавцеві (який, на жаль, не завжди розуміє, що потрібно замовнику).
 • Зручність в управлінні своїм сайтом. Освоївши один раз премудрості створення веб сайту і роботи з ним, ви будете з легкістю міняти його структуру і дизайн, додавати нові блоки, редагувати контент і т. д. До того ж Вам знову ж таки не доведеться наймати для цієї роботи виконавця і довго пояснювати йому, що все-таки від нього вимагається.
 • Економія коштів. Безумовно, створення веб сайту, його підтримка і просування вимагають чималих фінансових витрат. Освоївши всі тонкощі розробки та роботи з веб-ресурсами, ви заощадите значну суму грошей.

мінуси

 • Колосальні витрати часу на підготовку. Одне з найбільших перешкод на шляху до застосування даного методу, яке практично зводить всі його достоїнства до нуля, - це необхідність отримання знань і досвіду в області сайтобудування. Щоб зробити дійсно хороший сайт, необхідно володіти знаннями в області html, css, php, вміти працювати в візуальних і графічних редакторах. Також необхідно мати хоча б загальне уявлення про основи програмування, юзабіліті, веб-дизайну, пошукової оптимізації та просування. Щоб зрозуміти принципи виготовлення сайтів, доведеться в буквальному сенсі перелопатити гігабайти навчальних програм і посібників. Незважаючи на привабливі обіцянки в анотаціях книг розповісти про основи HTML за 5 хвилин, їх вивчення вимагає серйозної концентрації і тимчасових витрат. Крім того, не варто забувати, що сайтобудування - дуже динамічна область, тому тільки підручниками обмежитися не вдасться. Вам же потрібен сучасний сайт? А за новітніми тенденціями доведеться йти на форуми і в блоги професіоналів, читати статті на профільних ресурсах і т. д. І це все необхідно, щоб зробити простий сайт, що складається з декількох сторінок. Якщо ж Ви захочете реалізувати будь-які складні і незвичайні дизайнерські ідеї, підготовка повинна бути ще більш серйозною.
 • Не варто забувати і про такий неодмінною складовою успіху, як практичні навички. Освоївши величезний масив теорії, початківець сайтобудівник з розчаруванням виявляє, що далеко не всі описані методики працюють на практиці і сайт все одно не виходить таким, яким бачився в мріях. Але щоб знайти баги, що призводять до незадовільного результату, у власника сайту ще занадто мало досвіду, тому все одно доводиться звертатися за допомогою до професіоналів, які доводять ресурс до розуму.
 • І, нарешті, важливо пам'ятати, що створення сайту вимагає не тільки знання технологій, а й творчого підходу, а може бути і, не побоїмося цього слова, таланту. На жаль, не у всіх душа лежить до сайтобудування. Зазвичай майбутній власник веб-ресурсу набагато більше захоплений тим, заради чого він створює сайт, ніж самим сайтом, і це абсолютно нормально: кожному своє.
 • Низький рівень виконання. Необхідно визнати, що, як би початківець веб-майстер не старався, його робота спочатку все одно буде далека від професійного рівня. Багато сучасних методик оформлення сайту, елементи функціоналу та інші можливості так і залишаться для нього недоступними в силу своєї складності. І навіть найпростіший сайт, створений власними руками, швидше за все, буде містити безліч недоліків і помилок, які приведуть до збоїв в роботі ресурсу і в кінцевому підсумку негативно позначаться на іміджі компанії.

Отже, висновок: щоб створити дійсно якісний сайт, потрібно по-справжньому стати професіоналом в області сайтобудування, а для цього доведеться витратити багато сил і часу. На жаль, більшість людей кидають вивчення сайтобудування, яке необхідно їм для створення веб сайту, зрозумівши недоцільність цього рішення.

Кому підходить даний метод?

Створити якісний сайт самостійно можна тільки в двох випадках, а саме:

 • якщо ви вже володієте суттєвими знаннями і досвідом в області сайтобудування;
 • якщо у вас поки немає цих знань і досвіду, але ви плануєте зробити розробку сайтів своєї додатковою (а може бути, і основною) спеціальністю, і при цьому у вас достатньо часу на підготовку і є досвідчені та висококваліфіковані помічники і порадники.

2. Створити сайт самостійно на основі конструктора сайтів

Зараз є можливість зробити сайт своїми руками, уникнувши виснажливого етапу вивчення основ сайтобудування. У Мережі можна знайти безліч платних і безкоштовних конструкторів, що пропонують всім охочим стати власником власного веб-ресурсу практично за півгодини. У цього методу є свої переваги, але, на жаль, є і дуже суттєві недоліки.

плюси

 • Простота. Конструктори сайтів розрізняються за рівнем юзабіліті, однак, в цілому, вони розраховані на непідготовлених користувачів, тому мають інтуїтивний інтерфейс і досить прості в застосуванні.
 • Економія часу. Зазвичай створення сайту за допомогою конструкторів не вимагає від користувача великих часових витрат.
 • Невисока вартість. Знову ж, вартість варіюється в залежності від конструктора, але в цілому подібний сайт обходиться власнику недорого, а то і взагалі безкоштовно. На цьому плюси, на жаль, закінчуються.

мінуси

 • Обмежений функціонал. Зазвичай користувачеві пропонується вибір з кількох стандартних функцій (причому, найчастіше, асортимент не дуже великий). У такій ситуації практично неможливо отримати сайт, який буде повністю (або хоча б частково) відповідати потребам Вашої компанії.
 • Відсутність індивідуальності в дизайні. Знову ж, зазвичай користувач вибирає з обмеженого набору дизайнерських рішень, притому найчастіше немає ніякої можливості відредагувати дизайн (наприклад, вбудувати в шапку логотип і т. д.). Тому при виготовленні подібного сайту не вдається застосувати корпоративний стиль компанії або навіть підігнати дизайн по тематиці. Крім того, дизайн сайту повністю позбавлений унікальності, оскільки на тому ж варіанті можуть зупинитися і інші користувачі конструктора. А значить - у Вашого сайту буде безліч двійників в Мережі.
 • Проблеми з хостингом. Як правило, створені за допомогою конструктора сайти розміщуються на безкоштовному хостингу з усіма витікаючими наслідками: велика кількість чужої реклами, неполадки в роботі, незручне доменне ім'я третього рівня, нульові можливості в області просування.

Висновок з усього вищесказаного: сайти, створені на основі конструктора, можуть завдати шкоди іміджу компанії.

Кому підходить даний метод?

Подібні сайти непогано підійдуть для приватного життя: з їх допомогою можна створювати особисті сторінки, ресурси будь-яких неофіційних спільнот (наприклад, шкільних клубів) і т. д. Також конструктори сайтів можуть використовувати фрілансери, не пов'язані з веб-індустрією, для розміщення свого портфоліо. Якщо ж Ваша компанія планує серйозні кроки в розвитку бізнесу, найбільш доцільне рішення для Вас - замовити створення веб сайту в професійній веб-студії.

3. Замовити сайт в веб-студії

Попит народжує пропозицію, і зараз замовник сайту практично не обмежений у виборі: безліч професійних веб-студій пропонують йому свої послуги, і, безумовно, в великому асортименті цих пропозицій можна знайти оптимальний варіант. А бурхливий розвиток інтернет-технологій мінімізує недоліки замовлення сайту в веб-студії.

плюси

 • Висока якість виконання. Замовте сайт в професійній веб-студії, вони для вас створять якісний і надійний сайт, який відповідає найсучаснішим вимогам і відображає останні тенденції сайтобудування. Ви застрахуете себе від збоїв в роботі ресурсу. Сайт буде володіти зручною структурою, створеною з урахуванням вимог юзабіліті. Також ресурс буде швидко завантажуватися і адекватно відображатися у всіх браузерах. Не забувайте, що в веб-студії над вашим проектом працює команда професіоналів: веб-майстер, дизайнер, копірайтер і т. д., тому кожна складова буде виконана на найвищому рівні.
 • Розширений функціонал. При створенні сайту в веб-студії вам запропонують на вибір широкий асортимент опцій, таким чином, ви отримаєте ресурс, що повністю відповідає вашим запитам.
 • Продуманий дизайн з урахуванням ваших вимог. Виготовлення сайту професіоналами дозволить вам отримати сайт з якісним і елегантним дизайном, в який будуть органічно вбудовані елементи вашого фірмового стилю.
 • Зручність у використанні. Зазвичай в професійних веб-студіях сайти створюються на основі сучасної CMS, завдяки чому власник навіть без спеціальної підготовки з легкістю керує ресурсом.
 • Можливість подальшого просування. У сучасних веб-студіях сайти розробляються з урахуванням вимог пошукових систем, що дозволяє успішно просувати ресурси.

мінуси

 • Необхідність оплачувати роботу професіоналів. Безумовно, роботи зі створення сайтів, виконані на високому рівні, коштують грошей. Однак якщо раніше ціни на веб-розробку в усіх веб-студіях були дійсно дуже високими, то зараз за допомогою нашої вебмайстерні ви зможете придбати якісний ресурс з сучасним дизайном і надійним функціоналом за досить помірною ціною. Так що тепер цей «недолік» виготовлення сайту в веб-студіях не такий вже страшний.
 • Необхідність знайти спільну мову з виконавцем. Часом буває непросто передати веб-майстру, дизайнеру або менеджеру проекту той образ сайту, який сформувався в Вашій уяві. Іноді між виконавцем і замовником виникає нерозуміння, що приводить до ефекту ошуканих очікувань. Однак якщо ви будете співпрацювати зі справжніми професіоналами, вони зрозуміють, що вам потрібно, і втілять ваші ідеї в життя.

Кому підходить даний метод?

Замовити сайт у професійній веб-студії - ідеальне рішення для тих, хто планує розвивати свій бізнес і збільшувати прибуток своєї компанії за допомогою свого веб-ресурсу.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення