pbb-man

Чим повинна закінчуватися кожна сторінка успішного сайту?

Існує ряд помилок, які допускають багато власників сайтів при його створенні. Одну з таких помилок можна помітити на багатьох веб-ресурсах. Це неправильна подача інформації на сторінці.
Читаючи певні розділи сайтів, можуть виникнути різного роду питання, наприклад, як скористатися зворотним зв’язком, на який номер телефону можна зателефонувати, які документи можуть знадобитися для отримання послуги чи оформлення замовлення на придбання товару та інші питання.
При цьому на більшості сторінок такої інформації або, принаймні, посилань на розділи, що мають відповіді на виникаючі питання, просто немає.
Звичайно, кожен веб-майстер знає, що будь-який сайт повинен мати такі розділи, як найбільш поширені питання, контактну інформацію та інші. Однак здійснюючи перехід в інший розділ, або при пошуку потрібного розділу користувач може збитися або відволіктися, і таким чином мета власника сайту не буде досягнута, замовника буде втрачено.

Важливо забезпечити відвідувача сайту можливістю плавно перейти до оформлення замовлення, чи зателефонувати, написати лист і так далі. Для того, щоб спонукати користувача до цільової дії потрібно правильно оформити закінчення кожної сторінки сайту.
Для того щоб відвідувача сайту підвести або спонукати на певну дію або хоча б не втратити його інтерес, в кінці кожної сторінки сайту повинні пропонуватися варіанти дій або міститися посилання на які-небудь подальші дії. Які ж дії і кроки можна запропонувати потенційним замовникам?
Один із запропонованих варіантів може бути представлений у вигляді посилання на сторінку, що містить опис послуги. На цій сторінці можуть розміщуватися перелік документів, які необхідні для отримання послуги, список контактної інформації, відповіді на можливі питання, що стосуються даної послуги та інше.
Далі обов’язково слід розмістити яке-небудь спонукальне гасло, наприклад: «дзвоніть нам», «замовляйте прямо зараз», «зв’яжіться з нашими менеджерами сьогодні і отримайте знижку» та інші.
Можна також наприкінці сторінок веб-ресурсів розміщувати посилання на сторінки з описом товарів, перелік статей відповідної тематики. Деякі поміщають на кожній сторінці посилання на головну сторінку сайту.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button