Як збільшити відвідуваність сайту


Як збільшити відвідуваність сайту - це хвилює дуже багатьох, особливо коли сайт тільки створений. Існує ряд способів привести на сайт відвідувачів.
Перший, найпростіший і найбільш дієвий – писати унікальний контент. Тобто, запропонувати те, що потрібно людям і чого вони не знайшли на інших сайтах. Постійно його оновлювати. Сайт повинен бути цікавим і «живим», тоді пошуковики його «полюблять».
Контекстна реклама. Створюєте компанію в GoogleAdWords, або Яндекс Дірект, і ловите відвідувачів. Мінуси звичайно ж є - витрати. У залежності від того, скільки конкурентів у вас, ціна за кліки буде збільшуватися прямо пропорційно кількості конкурентів. Тому, для початку потрібно оцінити бюджет.
Соціальні закладки здатні збільшити відвідуваність, правда, не набагато. Додайте цікаві статті в соцзакладках і чекайте відвідувачів, закладки швидко індексуються! Чим більше закладок використовуєте, тим краще. Але розраховувати на сотні переходів на день з соцзакладок не варто.
Анонс на форумі. Практично всі з нас спілкуються на якомусь форумі, це плюс, тому що якщо ви на форумі давно, ваше посилання не видалять, як спам. Можна у відповідній темі проанонсувати свою статтю, поставивши посилання на свій сайт, вказавши читати далі. Але! Форум повинен бути добре відвідуваним, від 1000 в день хоча б.
Ваш банер на відвідуваному сайті. Гарний банер і інтригуючий підпис безсумнівно приверне відвідувачів на ваш сайт. Але вимагає витрат. Хоча для початку можна спробувати розмістити свій банер на тиждень, щоб подивитися як складуться справи з переходами.
Начебто, це основні швидкі способи. Взагалі, немає особливого сенсу швидко збільшувати відвідуваність на сайті. Швидке збільшення відвідуваності сайту потрібно хіба тільки для заробітку з кліків. Швидко збільшивши такими способами відвідуваність, ви не отримаєте цільових відвідувачів на сайт. А набагато важливіше не тільки зацікавити відвідувачів сайтом, а зробити так, щоб відвідувач знову і знову повертався на ваш сайт.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення