pbb-man

Як визначити вартість розкрутки сайту?

На відміну від інших методів Інтернет-реклами, просування сайтів є тією послугою, конкретно визначити вартість якої складно. На кінцеву ціну просування сайтів впливає дуже багато чинників – досвід і рівень знань оптимізатора, рівень конкуренції по ключових запитах, поточна структура сайту, необхідні замовнику гарантії і т.д.
Тому підхід до ціноутворення в кожному випадку індивідуальний. Ясно одне: просування сайту в Інтернеті вимагає вкладень, і економити, вишукуючи варіант подешевше, не варто. За привабливими рекламними закликами «просування сайту всього за 100 доларів» криється, як правило, низькопробна «чорна» розкрутка, яка може дати негайний результат, але в перспективі загрожує вильотом з індексу пошукових систем. Більше про те, з чого складається ціна просування сайту читайте тут.
Найкращим варіантом будуть рекомендації колег, знайомих, які мають досвід успішної співпраці з фахівцями в цій галузі. Якщо ж таких немає, то уважно вивчайте сайт студії чи оптимізатора, на який ви звернули увагу. Звичайно сам сайт мав би бути в лідерах видачі пошукових систем по пропонованих послугах (просування сайтів, розкрутка сайтів). На сайті мали би бути приклади просування сайтів, які не складно перевірити.
Підберіть кілька варіантів, запропонуйте оцінити просування вашого сайту та отримайте аргументовану відповідь.

вартість розкрутки сайтуВартість оптимізації та просування сайту «білими» методами вираховується на основі ціни за кожен етап розкручування, а етапів цих досить багато.

 • Аналіз сайту, аналіз конкурентів.
 • Визначення семантичного ядра.
 • Робота з внутрішніми факторами, що впливають на просування сайтів в пошукових системах: наповнення контентом, оптимізація html-коду сторінок.
 • Робота із зовнішніми чинниками: збільшення посилальної маси шляхом покупки посилань, «прогону» за білим каталогам і т.д., розміщення рекламних статей на інших ресурсах, прямий і перехресний обмін посиланнями.
 • Постійний моніторинг і корекція стратегії просування сайту з метою збільшення цільового трафіку.
 • Надання звітів замовникові.

В процесі виконання замовлення по просуванню сайту SEO-оптимізаторам необхідні кошти для покупки якісного контенту, посилань і т.д. Тому ціна просування сайту визначається необхідними на ці цілі витратами плюс власне вартістю послуг з розкручування сайту.
У висококонкурентній тематиці створення і просування сайту в Топ-10 «з нуля», а також його багатомісячна підтримка обійдеться в рази дорожче, ніж розкручування аматорського ресурсу за кількома низькоконкурентними ключовиками. Якщо ви хочете потрапити не в десятку, а в першу п’ятірку, або, скажімо, трійку, ціна на просування сайту збільшиться ще більше. Однак не варто шкодувати витрачених коштів. Практика показує, що гроші, витрачені на якісну розкрутку, окупаються дуже швидко, і сайт починає приносити стабільний дохід.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button