pbb-man

Створення сайтів: цілі та методи

Творці сайтів, беручись за розробку веб проекту, як правило, переслідують декілька цілей, які досягаються вже перевіреними та що раз новими методами.
По-перше, організації, що представляють свій ресурс, прагнуть підкреслити свій імідж і статус. На кваліфіковано спроектованому веб-ресурсі організація може вигідно піднести інформацію про себе, розташувати статутні та інші види документів, виставити галерею фотографій.
І головне – надати це все в зручному для користувачів форматі у вигляді каталогу. Розробник має можливість представити файли таким чином, щоб у користувача після відвідування інтернет-ресурсу з’явилося враження позитивного образу компанії і всебічне уявлення про неї.
По-друге, торгові представництва і магазини створюють інтернет-проекти з метою поширення інформації про пропоновані товари і послуги. Мета таких ресурсів в інформуванні якомога більшої кількості відвідувачів. Саме за допомогою мережі Інтернет інформація розлітається з величезною швидкістю, дозволяючи тим самим збільшити число майбутніх клієнтів, число продажів. Користувач має можливість самостійно отримати необхідну інформацію про продукт, розглянути фотографії, почитати опис, порівняти ціни та вибрати покупку. Це дуже зручно. Як замовити сайт читайте тут.

Фактори успішних сайтів

Будь-які з сайтів повинні мати грамотні складові, для того щоб бути успішними і мати можливість конкурувати у своїй галузі. Ось кілька з правил для створення дійсно конкурентноздатного веб-проекту незалежно від його спрямованості:

 • Дизайн;
 • Контент (текст);
 • Унікальний, справжній трафік.

Дизайн

Неповторний професійний дизайн веб-ресурсу – це перший пункт, який потрібно виконати для успішного конкурування сайту. Зовнішнє оформлення повинно бути привабливим, щоб залучити і підштовхнути споживача до купівлі. Дизайнер-розробник в ідеалі повинен не тільки дати сайту життя, але й провести необхідні тестування і доопрацювання з поправкою на думку споживачів. Не можна кидати роботу над оформленням на початковому етапі, роботу ресурсу потрібно доводити до досконалості невпинно.

Контент

Інформаційна наповнюваність ресурсу також є важливим фактом його популярності. Не кожен замовник зможе самостійно підготувати правильний текстовий матеріал для розміщення його на веб-ресурсі. Краще не економити на послугах професійних копірайтерів, які представлять добре продуманий рекламний текст, підвищивши тим самим рівень відвідуваності і продажів. Хорошим варіантом також буде початкове створення інформаційного простору, а вже потім художнє оформлення сайту. Таким чином, вийде повна взаємодія вербальної і візуальної складових.

Унікальний, справжній трафік

Попадання користувача на певний інтерні-ресурс здійснюється за допомогою пошуковиків. Такий спосіб найбільш цільовий, оскільки користувач у пошуках потрібної інформації потрапляє на потрібне джерело. Таким чином, клієнт свідомо має інтерес в товарі чи послузі. Подальше завдання веб-ресурсу утримати інтерес клієнта і мотивувати його до покупки.
Ефективними методиками залучення користувачів на певні сайти є просування сайту. Не варто забувати про них, адже саме ці методики забезпечують повноцінну роботу будь-якого ресурсу.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button