Веб-дизайн, як і будь-яке інше мистецтво, що вимагає оновлення, змушений час від часу відмовлятися від напрямів, що вичерпали себе:
Сторінки, сторінки і ще раз сторінки
Сайти з незліченною кількістю сторінок і з ще більшою кількістю контенту на них давно пішли в минуле. Тепер коли ви працюєте над дизайном сайту, думайте про функціональність кожної сторінки і про те, чи потрібна вона взагалі.
Нереалістичні знімки з фотобанків
Якщо ви хочете, щоб люди довіряли вашому сайту, вам не варто використовувати стокові фотографії, які не передають вашу унікальність. Ризикніть і розмістіть на сайті фотографії людей, які не виглядають ідеальними, вибирайте реалістичні знімки, і відвідувачі охочіше повірять вам.
Не плутайте сайт з газетою
Довгі тексти, графічні шрифти, маленькі букви – все це може прекрасно виглядати в надрукованому вигляді. Короткі тексти і порівняно великі шрифти більше підходять для нашого завдання. Мисліть глобально, але втілюйте задумане в доступній формі.
Мішанина з шрифтів
Змішувати різні шрифти не дуже гарна ідея. Дотримуйтеся не більше двох- трьох типів шрифтів при розробці дизайну і використовуйте їх акуратно : один шрифт для основного тексту, другий для заголовків і т.д.
Занадто багато кнопок «поділитися»
Звичайно ж ви хочете, щоб ваш контент розлетівся по інтернету, але що станеться, якщо ви додасте занадто багато кнопок «Поділитися»? Ви заплутаєте користувача і завалите ваш сайт непотрібними кнопками. Виберіть найважливіші для вас соцмережі і використовуйте тільки їх кнопки.
Слабкий контраст тексту і фону
Головне для вас правило: користувачі повинні без зусиль читати текст і переглядати зображення. Використовуйте контрастні кольори, щоб виділити ваш контент.