pbb-man

Ідеї веб -дизайну, від яких варто відмовитися в 2014 році

Веб-дизайн, як і будь-яке інше мистецтво, що вимагає оновлення, змушений час від часу відмовлятися від напрямів, що вичерпали себе:

Сторінки, сторінки і ще раз сторінки

Сайти з незліченною кількістю сторінок і з ще більшою кількістю контенту на них давно пішли в минуле. Тепер коли ви працюєте над дизайном сайту, думайте про функціональність кожної сторінки і про те, чи потрібна вона взагалі.

Нереалістичні знімки з фотобанків

Якщо ви хочете, щоб люди довіряли вашому сайту, вам не варто використовувати стокові фотографії, які не передають вашу унікальність. Ризикніть і розмістіть на сайті фотографії людей, які не виглядають ідеальними, вибирайте реалістичні знімки, і відвідувачі охочіше повірять вам.

Не плутайте сайт з газетою

Довгі тексти, графічні шрифти, маленькі букви – все це може прекрасно виглядати в надрукованому вигляді. Короткі тексти і порівняно великі шрифти більше підходять для нашого завдання. Мисліть глобально, але втілюйте задумане в доступній формі.

Мішанина з шрифтів

Змішувати різні шрифти не дуже гарна ідея. Дотримуйтеся не більше двох- трьох типів шрифтів при розробці дизайну і використовуйте їх акуратно : один шрифт для основного тексту, другий для заголовків і т.д.

Занадто багато кнопок «поділитися»

Звичайно ж ви хочете, щоб ваш контент розлетівся по інтернету, але що станеться, якщо ви додасте занадто багато кнопок «Поділитися»? Ви заплутаєте користувача і завалите ваш сайт непотрібними кнопками. Виберіть найважливіші для вас соцмережі і використовуйте тільки їх кнопки.

Слабкий контраст тексту і фону

Головне для вас правило: користувачі повинні без зусиль читати текст і переглядати зображення. Використовуйте контрастні кольори, щоб виділити ваш контент.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button