Ідеї веб -дизайну, від яких варто відмовитися в 2014 році


Веб-дизайн, як і будь-яке інше мистецтво, що вимагає оновлення, змушений час від часу відмовлятися від напрямів, що вичерпали себе:

Сторінки, сторінки і ще раз сторінки

Сайти з незліченною кількістю сторінок і з ще більшою кількістю контенту на них давно пішли в минуле. Тепер коли ви працюєте над дизайном сайту, думайте про функціональність кожної сторінки і про те, чи потрібна вона взагалі.

Нереалістичні знімки з фотобанків

Якщо ви хочете, щоб люди довіряли вашому сайту, вам не варто використовувати стокові фотографії, які не передають вашу унікальність. Ризикніть і розмістіть на сайті фотографії людей, які не виглядають ідеальними, вибирайте реалістичні знімки, і відвідувачі охочіше повірять вам.

Не плутайте сайт з газетою

Довгі тексти, графічні шрифти, маленькі букви - все це може прекрасно виглядати в надрукованому вигляді. Короткі тексти і порівняно великі шрифти більше підходять для нашого завдання. Мисліть глобально, але втілюйте задумане в доступній формі.

Мішанина з шрифтів

Змішувати різні шрифти не дуже гарна ідея. Дотримуйтеся не більше двох- трьох типів шрифтів при розробці дизайну і використовуйте їх акуратно : один шрифт для основного тексту, другий для заголовків і т.д.

Занадто багато кнопок «поділитися»

Звичайно ж ви хочете, щоб ваш контент розлетівся по інтернету, але що станеться, якщо ви додасте занадто багато кнопок «Поділитися»? Ви заплутаєте користувача і завалите ваш сайт непотрібними кнопками. Виберіть найважливіші для вас соцмережі і використовуйте тільки їх кнопки.

Слабкий контраст тексту і фону

Головне для вас правило: користувачі повинні без зусиль читати текст і переглядати зображення. Використовуйте контрастні кольори, щоб виділити ваш контент.

 


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення