pbb-man

Тенденції веб-дизайну в 2019 році

За словами відомого дизайнера Мілтон Глейзера є три відповіді на питання про якість дизайну: так, ні, і WOW! Вау – це те, до чого слід прагнути.
З огляду на переваги візуальних матеріалів над текстами, графіка завжди буде важливими аспектом для кожного успішного бренду у спілкуванні з аудиторією. Проте у нашому світі люди чекають змін, інновацій та креативності у тому, що вони бачать.
Отже, перед дизайнерами стоїть складне завдання представити графіку таким способом, що створює фактор “WOW” серед аудиторії. Люди більше не хочуть хаотичну або бездоганну графіку. Користувачі хочуть бачити на сайті графіку та візуальні ефекти, які ефективно спілкуються з ними.
Ось деякі тенденції графічного дизайну на 2019 рік, які, безсумнівно, створять “вау” фактор серед аудиторії.

Демонізовані макети отримають попит

До цих пір макети веб-сайтів можна було передбачити, вони структурно мало відрізняються один від одного. Тим не менш, будьте готові здивуватись у 2019 році, коли побачите незвичні, асиметричні шаблони, де інформація, яку ви шукаєте, не буде в типовому місці, яке ви очікували. 2019 рік – це рік, коли дизайнери розіб’ють старі схеми та відкриють двері інновацій та креативності у дизайні.

Простота буде ключем до популярності

Складні графічні конструкції викликають іноді безлад або напруження очей. Більш того, складний графічний дизайн може без потреби створювати плутанину і позбавити бренд суті. Отже, дизайнери зрозуміли, що найкращий спосіб спілкування через графіку – зробити його простим, але потужним, здатним успішно передавати намічене повідомлення. Крім того, мінімальні конструкції передають повідомлення безпосередньо, а іноді відсутність опису створює цікавість серед аудиторії, щоб дізнатись більше про бренд.

Вражаючі кольорові переходи та градієнти стануть основним

Завдяки величезному прогресу в дисплеях пристроїв за останні кілька років ми побачимо все більш і більш багатий, яскравий і розмаїтий набір кольорів, що використовуються в дизайні в 2019 році. В даний час легко створювати конструкції та фони, роблячи їх більш привабливими, використовуючи кольорові переходи та градієнти. Це, безумовно, хороша тактика створення цього “вау” фактора.

Яскрава тенденція: космічні ефекти та відтінки синього кольору

Однією з найбільших графічних тенденцій в 2019 році буде використання відтінків синього, фіолетового та чорного у дизайні, щоб відчути “космос або галактику”. Ці кольори та відтінки відрізняються яскравішими та чудовими ефектами на смарт-дисплеях.

Метали будуть домінувати у дизайні

В 2019 році шаблони будуть містити більше металевих кольорів. Завдяки новітнім технологіям, металеві кольори буде видно скрізь – адже вони збільшують глибину і силу конструкцій, створюючи почуття розкоші.

Життя в Technicolor: Кольорові шрифти

Був час, коли доступні цифрові шрифти були не тільки обмеженими, але й їхні кольори були одноманітними. Але це позаду! У 2019 році ми спостерігаємо зростання кількості векторних шрифтів з кількома кольоровими елементами. Отже, очікуйте багато можливостей з точки зору мистецтва та естетики, щоб представити свої ідеї за допомогою текстів.

Використання GIFзображень

У 2019 році ми будемо бачити більше GIF-файлів, оскільки все більше і більше смарт-додатків створюються, що полегшує створення GIF-файлів меншого розміру. Деякі компанії уже користуються перевагами цієї тенденції та розробляють свої веб-сайти, використовуючи анімовані GIF, тонко, професійно.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button