pbb-man

Створити сайт безплатно

Щоб створити сайт самостійно

не обов’язково потрібно знати складні мови програмування. Досить знання найпростіших основ HTML, а можна обійтися і без них, адже сучасні системи управління контентом (CMS) багато в чому спрощують і автоматизують наповнення сайту.
Фактично, робота зі створення власного сайту, що містить виключно текст і малюнки, не набагато складніше створення документа Microsoft Word з аналогічним вмістом.
Найбільшу складність представляє саме розміщення сайту (якщо це не просто набір веб-файлів на локальній машині, а саме сайт, який повинні бачити інші люди). Це повинен бути доступний веб-сервер, який, в принципі, можна зробити і вдома, але це вимагає серйозних знань у мережевому адмініструванні, та й пропускна здатність домашнього каналу не завжди буде достатньою для розміщення сайту. Тому потрібно скористатися послугами стороннього хостингу (хостингом називається послуга по розміщенню певної інформації, в першу чергу сайтів, на виділених для цього серверах). Найбільш якісний сервіс пропонують платні хостинги, наприклад ukraine.com.ua, який пропонує за вельми помірну ціну досить якісні послуги. На платному хостингу доступні всі можливості для майбутнього сайту і він набагато краще індексується пошуковими системами. За порівняно невелику плату клієнт отримує гарантовану роботу сайту, резервування даних, високу пропускну здатність, і т.д.
Як створити сайт безоплатно

Звичайно, можна створити сайт безплатно,

не витративши на це ні копійки. Для цього потрібно вибрати безкоштовний хостинг. Він має обмежений функціонал і деякі обмеження (наприклад, сайт, який не відвідується ніким більше місяця, може бути просто вилучено), але на перших порах і цього буде досить багатьом користувачам. Зазвичай безкоштовний хостинг вже передбачає деяку систему управління контентом, яка є простою в освоєнні, і з її допомогою вже можна приступати до створення свого сайту, який буде видно всім в інтернеті. Якщо ж CMS немає – то хостинг просто дає доступ, зазвичай по ftp, до директорії користувача, і дає йому деяке доменне ім’я – по ньому і буде доступний сайт.
Коли є хостинг і ім’я сайту (наприклад, щось типу mysite.hosting-company.net) можна пробувати створити сайт своїми руками. Як зробити сайт на CMS WordPress читайте тут. Варіант з використанням CMS найпростіший, але він практично нічому не вчить, і краще починати писати перші сайти вручну, кодом HTML. Робити це можна в будь-якому текстовому редакторі, хоч у стандартному блокноті. Існує безліч спеціалізованих редакторів для написання сайтів – від простого FrontPage до досить складного Macromedia Dreamweaver. Власне, завантажити софт такого плану Ви можете там же в Інтернеті. Основне правило, якого слід притримуватися при написанні сайту – потрібно чітко розуміти зміст і необхідність кожного тега, кожної літери. Інакше Ви заблукаєте в своєму ж коді.

Написання сайту на HTML

не вимагає знання навіть самих основ програмування. Це не мова програмування, це лише мова розмітки тексту. Його тегами визначається де буде текст, а де таблиця, де малюнок, а де посилання. Шрифти, розміри, кольори – все це робиться за допомогою гранично простих тегів. На їх освоєння знадобиться від сили пару днів. Мови веб-програмування, типу Perl, PHP або Python, використовуються вже для складних сайтів, що працюють з базами даних, що виконують деякі скрипти, і т.д.
Заглиблюючись у створення сайту самостійно Ви багато чому навчитеся і зрозумієте, що в принципі на сайті, залежно від потреби можливо створити або підключити в програмному вигляді все що Вашій душі завгодно, тільки треба знати як.

Багатьох самостійне створення сайтів захоплює так, що вони починають повною мірою вивчати мови програмування та веб-дизайн. Детальніше про те, як створити сайт самостійно читайте тут. Успіхів Вам у створенні вашого сайту.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button