pbb-man

Створення сайту для школи

Шкільний веб-сайт сьогодні уже не рідкість.Його розробку все частіше стали замовляти, переслідуючи різні цілі: краща організація роботи школи, більш повне і оперативне надання інформації для учнів, батьків, вчителів та ін. Для школи сайт є «вікном у світ», через яке школа дивиться зовні, а всі бажаючі дивляться на школу. Завдяки сайту діяльність школи стає більш прозорою, відкритою для всіх, і це – нове положення для школи.

Які ідеї повинен відображати шкільний сайт?

 • Створення іміджу, залучення додаткових кадрів і учнів, організація взаємодії з іншими освітніми установами, батьками учнів, реклама.
 • У школі постійно проводяться різні заходи, свята, розробляються проекти – все це слід відображати на своїх сторінках в Інтернеті.
 • За допомогою сайту школярі можуть відвідувати якісь заняття дистанційно, вчителі – дізнаватися про майбутні заходи різного рівня, ділитися досвідом один з одним, звертатися до батьків. Батьки можуть перевіряти розклад, дивитися рекомендації вчителів, відстежувати успішність своєї дитини.
 • Шкільні сайти можуть бути і тим місцем, де розміщуються творчі роботи учнів і вчителів.

Що дає школі наявність власного сайту?

Сайт забезпечує доступність і оперативність інформації, яку розміщує школа на сайті. Наповнення ресурсу навчального закладу стає справою не тільки керівника школи, але всього колективу, включаючи батьків та самих учнів. А таке спільна робота не може не принести хороших результатів всім його учасникам.

Вартість і умови створення

Вартість розробки сайту для школи в нашій студії становить 15000 грн. У цю суму входить розробка і наповнення сайту. Більш детально про ціну розробки сайтів читайте тут. Подальше оновлення і наповнення сайту інформацією зможуть здійснювати учні старших класів, відповідне навчання відповідальних за сайт включено у вартість.

Особливості

Сайт буде розроблено на повнофункціональній системі керування, що дасть змогу при потребі розширити базовий пакет послуг, функціональність, структуру сайту. Ви при потребі можете укласти з нами договір на обслуговування і оновлення.

Сьогодні часто для створення шкільного сайту використовуються безкоштовні конструктори типу ucoz, які не дають абсолютно ніякої свободи рішень, а також виводять величезну настирливу спливаючу рекламу, на якій може рекламуватися все, що завгодно. Про переваги і недоліки сайтів на конструкторах читайте тут. Такі рішення не принесуть позитивного іміджу і авторитету школі.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button