Створення сайту для школи


Створення сайту для школи

Шкільний веб-сайт сьогодні уже не рідкість.Його розробку все частіше стали замовляти, переслідуючи різні цілі: краща організація роботи школи, більш повне і оперативне надання інформації для учнів, батьків, вчителів та ін. Для школи сайт є «вікном у світ», через яке школа дивиться зовні, а всі бажаючі дивляться на школу. Завдяки сайту діяльність школи стає більш прозорою, відкритою для всіх, і це - нове положення для школи.

Які ідеї повинен відображати шкільний сайт?

  • Створення іміджу, залучення додаткових кадрів і учнів, організація взаємодії з іншими освітніми установами, батьками учнів, реклама.
  • У школі постійно проводяться різні заходи, свята, розробляються проекти - все це слід відображати на своїх сторінках в Інтернеті.
  • За допомогою сайту школярі можуть відвідувати якісь заняття дистанційно, вчителі - дізнаватися про майбутні заходи різного рівня, ділитися досвідом один з одним, звертатися до батьків. Батьки можуть перевіряти розклад, дивитися рекомендації вчителів, відстежувати успішність своєї дитини.
  • Шкільні сайти можуть бути і тим місцем, де розміщуються творчі роботи учнів і вчителів.

Що дає школі наявність власного сайту?

Сайт забезпечує доступність і оперативність інформації, яку розміщує школа на сайті. Наповнення ресурсу навчального закладу стає справою не тільки керівника школи, але всього колективу, включаючи батьків та самих учнів. А таке спільна робота не може не принести хороших результатів всім його учасникам.

Вартість і умови створення

Вартість розробки сайту для школи в нашій студії становить 15000 грн. У цю суму входить розробка і наповнення сайту. Більш детально про ціну розробки сайтів читайте тут. Подальше оновлення і наповнення сайту інформацією зможуть здійснювати учні старших класів, відповідне навчання відповідальних за сайт включено у вартість.

Особливості

Сайт буде розроблено на повнофункціональній системі керування, що дасть змогу при потребі розширити базовий пакет послуг, функціональність, структуру сайту. Ви при потребі можете укласти з нами договір на обслуговування і оновлення.

Сьогодні часто для створення шкільного сайту використовуються безкоштовні конструктори типу ucoz, які не дають абсолютно ніякої свободи рішень, а також виводять величезну настирливу спливаючу рекламу, на якій може рекламуватися все, що завгодно. Про переваги і недоліки сайтів на конструкторах читайте тут. Такі рішення не принесуть позитивного іміджу і авторитету школі.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення