Створення та просування сайту, або як збільшити продажі


Багато вітчизняних фірм вже оцінили ефективність інтернет-реклами. Багато хто після цього планомірно розширює свою присутність в мережі. Але багато підприємців недооцінюють значення інтернету, не вважаючи його інструментом для підвищення рівня продажів товарів і послуг. А даремно!
Ряд бізнесменів вважає наявність сайту тільки лише питанням престижу, мовляв, раз є в усіх, то у нашої компанії він теж повинен бути. Саме тому і часто з'являються сайти з великою кількістю анімації або спецефектів. Щоправда, створення такого сайту навряд чи відіб'ється на економічних показниках діяльності організації, адже найголовнішою перевагою комерційного сайту вважається його здатність продавати.
Якщо на сайт дивитися з точки зору бізнесу, то якісний сайт - це той сайт, який може продавати. А щоб сайт міг продавати, то його повинні побачити і потенційні клієнти. До речі, ефективність сайту легко підрахувати.
Наприклад, якщо уявити, що на даний сайт компанії зайдуть 1000 цільових відвідувачів - 20 з них обов'язково стануть споживачами вашого товару або послуги.
Для залучення цільових відвідувачів і потенційних клієнтів, сайт обов'язково повинен знаходитися в першій десятці видачі пошукових систем по найбільш популярних пошукових запитах. Ось тому пошукове просування сайту починається саме з моменту його створення. Сайт обов'язково повинен бути оптимізовано під певні пошукові запити, які мають відношення до тематики сайту.
Багато організацій пропонують створення і просування сайту за цілком розумними цінами. Причому в ціну вже включено створення семантичного ядра сайту: тобто підбір пошукових запитів, по яких сайт будуть знаходити потенційні клієнти, а ще оптимізація основних сторінок сайту.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення