pbb-man

Створення і розкрутка мобільного сайту

За прогнозами фахівців з Google, з 2013 року кількість користувачів мобільним інтернетом перевищить 1 млрд. Проте в даний час не більше 10% сайтів мають якісну мобільну версію. Створення і розкручування сайтів для мобільного Інтернету має свої нюанси.
Структура і дизайн. Головна сторінка звичайного сайту містить, як правило, безліч розділів і має безліч посилань, що ведуть на важливі сторінки. Головна сторінка мобільного сайту повинна мати тільки посилання на основні розділи, інакше користувач просто не зможе розібратися в навігації. Так само вкрай бажано мати короткий опис сайту.
URL мобільної версії. Мобільна версія сайту може знаходитися як на піддомені (url виду https://m.site.ua), так і в спеціально відведеному розділі (url виду https://site.ua/m/). Для всіх інших сторінок мобільного сайту url можна залишити таким же, як і в основній версії.
Підбір ключових слів. За допомогою AdWords можна дізнатися статистику пошукових запитів з мобільних пристроїв і підібрати для своєї мобільної версії найбільш релевантні ключові слова.
В іншому оптимізація і просування мобільного сайту не відрізняються від звичайного.

Що дає мобільний сайт в плані можливостей?

У нього дуже багато плюсів. Основних – чотири. це:

 • можливість займатися додаванням нових або видаленням непотрібних розділів;
 • редагування інформації на сторінках мобільного сайту;
 • закачування на сайт різного роду файлів;
 • відстеження частоти відвідуваності за допомогою ведення статистики.

Багато компаній прагнуть врахувати максимум пропозицій від замовників, які виявили бажання обзавестися сайтом, який без проблем проглядався б на мобільних пристроях. Взагалі поява wap-сайтів для мобільників можна вважати новою рекламною технологією. Всім відомо про розширення послуг стільникового зв’язку, їх популяризація сьогодні йде дуже активно. І сьогодні будь-якому бізнесмену (будь то підприємець або глава великої компанії незалежно від її форми власності) дуже важливо мати не просто сайт в Інтернеті, але і wap-сайт, який буде добре відкриватися і проглядатися на будь-якому мобільному пристрої.

Зручності від створення мобільного сайту

Не секрет, що Інтернетом на мобільниках користуються, в основному, молоді люди. Тобто найбільш просунуті в плані сучасних технологій. І це важливо, тому що саме від даних категорій можна отримати за допомогою wap-сайту найбільшу зацікавленість в ваші товари або послуги. Ще важливо, що на сайт можна зайти, використовуючи абсолютно будь-який мобільний пристрій. Головне, щоб справно працював Інтернет;
Два основні ознаки якісно зробленого wap-сайту – це зручність у використанні та сумісність з якомога більшою кількістю мобільних пристроїв. Це означає, що як тільки wap-сайт готовий, його необхідно в обов’язковому порядку протестувати. Інструментарій у сучасних технологій дуже пристойний. Його різноманітність дає можливість робити не тільки wap-сайти, але і створювати мультиформатні ресурси, сайти-PDA. Тобто ті веб-сайти, які однаково добре будуть проглядатися на всіх пристроях, підключених до всесвітньої павутини. При цьому розмір екрану взагалі не матиме ніякого значення.
Web-сайти повинні бути у кожного бізнесмена! Треба розуміти, що користувачів з мобільниками значно більше, ніж звичайних користувачів Інтернету, зависаючих в мережі на ноутбуках або комп’ютерах. Якщо на сайт можна буде заходити і з мобільників, то:

 • кількість людей, що ознайомилися з пропонованими вами товарами або послугами, значно зросте;
 • відвідувачі дуже легко трансформуються в клієнтів, що працюють на вашу прибуток. Але для того щоб це відбулося, wap-сайт повинен бути створений за всіма канонами seo-просування. Тобто ця робота – для професіоналів.

Wap-сайт дасть перевагу перед конкурентами в будь-який бізнес-середовищі, тому що з його допомогою можна дуже легко збільшити клієнтську лояльність.

Чому мобільний сайт краще?

На багатьох веб-ресурсах, що відкриваються на мобільному пристрої, але не адаптованих для нього, тексти погано читаються або взагалі не читаються. Навігація часто залишає бажати кращого. Спостерігається багато зайвої інформації. До того ж такий сайт може повільно завантажуватися.
У мобільного сайту шрифт матиме найзручніший розмір. Навігація – проста і зрозуміла. До дизайну теж не виникне питань. Завантажуватися такий ресурс буде, звичайно ж, значно швидше, ніж звичайний сайт.

Бажаєте отримати класний мобільний сайт? Пишіть, телефонуйте нам, приїжджайте! Ви будете приємно здивовані високим професіоналізмом наших працівників, малими термінами виконання та невисокою ціною! Нам дорогий кожний клієнт, а тому увага до всіх побажань і рекомендацій вам гарантована!

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button