Створення і розкрутка мобільного сайту


За прогнозами фахівців з Google, з 2013 року кількість користувачів мобільним інтернетом перевищить 1 млрд. Проте в даний час не більше 10% сайтів мають якісну мобільну версію. Створення і розкручування сайтів для мобільного Інтернету має свої нюанси.
Структура і дизайн. Головна сторінка звичайного сайту містить, як правило, безліч розділів і має безліч посилань, що ведуть на важливі сторінки. Головна сторінка мобільного сайту повинна мати тільки посилання на основні розділи, інакше користувач просто не зможе розібратися в навігації. Так само вкрай бажано мати короткий опис сайту.
URL мобільної версії. Мобільна версія сайту може знаходитися як на піддомені (url виду https://m.site.ua), так і в спеціально відведеному розділі (url виду https://site.ua/m/). Для всіх інших сторінок мобільного сайту url можна залишити таким же, як і в основній версії.
Підбір ключових слів. За допомогою AdWords можна дізнатися статистику пошукових запитів з мобільних пристроїв і підібрати для своєї мобільної версії найбільш релевантні ключові слова.
В іншому оптимізація і просування мобільного сайту не відрізняються від звичайного.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення