pbb-man

Скільки коштує розробка сайту?

Щодня ми відповідаємо на це питання. Дуже часто це перше питання Клієнта, який зателефонував до нас. Ми розуміємо, що клієнти втомилися слухати, що все залежить від складності розробки цього самого сайту. Розробка комерційного сайту завжди оцінюються індивідуально.
Опишемо оцінку вартості розробки найбільш затребуваних рішень. Зрозуміло, що тут не враховані ні специфічні побажання замовника, без яких не обходиться жоден проект, ні вартість додаткового ПЗ (наприклад, системи управління сайтами), яке може бути дуже різним і часто купується не в відповідність з поточним завданням, а «з перспективою». Але втім загальне уявлення про ціни на послуги з представленої нижче статті отримати можна.

Варіант простого сайту

Вартість розробки простих (в нашому розумінні цього слова) веб-рішень починається від 8 тисяч грн, а в середньому бюджет на розробку становить 10-15 тисяч грн.
Як правило, в рамках таких проектів реалізується найнеобхідніше для початку діяльності компанії в мережі інтернет. Ми називаємо такі сайти «візитками» і робимо сайти згідно вимог до такого типу ресурсів. Але завдання навіть самого простого сайту не тільки в інформуванні потенційних клієнтів про координати для звернень, але і в наданні інформації про компанію, її товари і/або послуги. Сайт, що складається всього з 3-х сторінок (наприклад, «про компанію», «прайс-лист» і «контакти»), якщо і може «продавати», то дуже погано. Відвідувач сайту перетворюється в клієнта тільки тоді, коли він переконується в тому, що пропоновані товари і/або послуги йому потрібні, що компанія, на сайті якої він зараз знаходиться, викликає у нього довіру і він може, виходячи зі своїх фінансових можливостей, собі дозволити звернутися в цю компанію. Для того, щоб сайт відповідав на всі питання клієнтів, при його розробці має бути враховано чимало параметрів.
На таких сайтах не буває складних програмних компонентів і екстраординарних дизайнерських рішень. Розміщується кілька основних розділів, що відповідають на основні питання клієнтів нашого замовника. Дизайн розробляється у відповідність з фірмовим стилем і/або виходячи з побажань замовника.
«Прості сайти» можуть включати в себе і каталоги продукції, і сервіси, що передбачають реєстрацію/авторизацію користувачів, і форми замовлення товарів/послуг. Грань між «простим сайтом» і більш складним рішенням досить тонка, оскільки в поняття «простий сайт» ми вкладаємо більше, ніж мається на увазі звичайно.

Варіант складного сайту

Бюджет на розробку сайту-каталогу або інтернет-магазину – від 15 тисяч грн, а в середньому вартість розробки становить 20-30 тисяч грн.
Як правило, в такого типу сайтах мають потребу компанії, що пропонують широкий асортимент товарів і послуг, і які бажають отримати серйозний інструмент ведення бізнесу в мережі інтернет. Інколи клієнти замовляють розробку сайту інтернет-магазину після отримання першого вагомого прибутку від простої редакції сайту. Це рішення оправдано, оскільки власники корпоративних сайтів і інтернет-магазинів мають на порядок більше інструментів продажів через інтернет, ніж володарі мінімалістичних сайтів.
На таких сайтах є можливість публікувати складні і об’ємні каталоги продукції, а також використовувати спеціальні інструменти управління такими каталогами. Завдяки серйозній функціональної складовій, рішення такого рівня забезпечують відвідувачам високий рівень зручності використання сайту: Вашим клієнтам можуть бути доступні як прості функції – пошук по сайту або фільтр товарів за параметрами, так і складні компоненти: персональні кабінети клієнтів, що дозволяють отримувати доступ до певних сервісів, експертні системи, що допомагають вибрати товар і/або отримати індивідуальну консультацію. На корпоративних сайтах можна використовувати різні маркетингові інструменти для взаємодії з аудиторією сайту: форми зворотного зв’язку, блоги, відповіді на актуальні питання та форуми. Зрозуміло, що не забуті і класичні інструменти: публікація новин та анонсів, ведення статистики відвідувань та аналіз конверсії, адресні персональні розсилки і багато іншого.
Складно сказати, що саме входить в стандартний корпоративний сайт. Для компанії, що займається продажем товарів, це може бути зв’язка «Каталог + Інтернет-Магазин», для компанії, що пропонує професійні послуги – маркетингові інструменти для взаємодії з аудиторією. Про можливості веб-систем і ті переваги, які вони здатні дати бізнесу, можна розповідати дуже довго, але все одно це будуть лише «загальні слова», без прив’язки до специфіки Вашого бізнесу.

Цікавить розробка сайту? Зателефонуйте або напишіть нам, ми зможемо спроектувати і розробити для Вас саме те рішення, яке принесе Вам максимальний прибуток.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button