pbb-man

Що таке фавікон, навіщо він потрібен?

Значок веб-сайту, або фавікон – вкрай корисна, необхідна річ для будь-якого сайту. Давайте розберемо, що ж це таке, як він допоможе в просуванні вашого сайту.
Фавікон (favicon) – це маленька іконка розміром 16х16 або 32х32 пікселя, в якій, як правило, поміщають основний логотип або першу букву назви компанії. Відображається у вкладці браузера поруч з назвою сторінки сайту в пошуковій видачі ліворуч від позиції сайту. Ось основні плюси.

Покращує вигляд сайту в пошуковій видачі

Дуже добре це видно на зображенні, наведеному вище. Сайти, у яких є іконка, не тільки більш помітні в пошуку, але і викликають більше довіри у користувачів.

Впізнаваність сайту

Фавікон підвищить впізнаваність вашого бренду в Інтернеті. Також за бажання повторно відвідати ваш сайт, користувач легко зможе знайти його в закладках або історії браузера, просто якшо по знайомій іконці.

Як створити і встановити фавікон для сайту?

В сучасних браузерах не обов’язково вказувати посилання на іконку в коді, вони автоматично намагаються знайти зображення з розширенням .ico в корені сайту. Але якщо ваш фавікон знаходиться, наприклад, в папці шаблону або теми, то можна скористатися спеціальним кодом.
Даний рядок “link rel=”icon” type=”image/png” href=”/шаблон/favicon.ico” /” вставляється в код сайту після тега “head” і вказує браузеру і пошуковикам, звідки брати іконку.
Самостійно ж створити іконку для сайту вам допоможуть онлайн-сервіси, де достатньо лише завантажити будь-яке зображення і на виході завантажити готовий favicon.ico.

Чому у мого сайту не відображається іконка в пошуку?

На жаль, самостійно не можна додати фавікон в пошукову видачу. Додавання відбувається тільки після апдейту.

Висновок

Спершу може здатися, що фавікон не така вже обов’язкова частина вашого сайту. Але розібравшись, ви переконаєтеся, що вона вкрай необхідна для успішного просування: для підвищення довіри до сайту з боку користувачів пошукових систем.
Спробуйте створити іконку самі, а якщо не вийде, звертайтеся до нас! Повний список додаткових послуг дивитись тут.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button