Сім речей, які приваблюють клієнта на сайті


Короткий виклад статті Pilar Torres Wahlberg у перекладі з англійської.
Листопад 2010

Люди дуже різні, але ми всі шукаємо в Інтернеті те, що при перегляді викликає довіру і зацікавлення. Нижче наводиться список з семи необхідних речей, якими повинен володіти кожен сайт, щоб зацікавити клієнта.

Простота у використанні

На сайті клієнт повинен легко орієнтуватися. Веб-клієнти зазвичай шукають прості речі: вашу продукцію, інформацію про вас, вашу статтю, ваші контакти. Потрібно, щоб це все можна було легко знайти. Шрифт повинен добре читатися, посилання і ключові слова мають бути виділені.

Доступність змісту

Ваш зміст, включаючи гасло, повинен бути легким для розуміння. Це відноситься до кожної окремої сторінки вашого сайту. Якщо ваші читачі не можуть зрозуміти вас, вони залишать сайт.

Довіра

Ваш сайт обов'язково повинен мати спеціальну сторінку контактів з формою зворотнього зв’язку, адресу електронної пошти (бажано не безкоштовну, типу mail.ru чи rambler.ru), місцезнаходження і номер телефону.

Унікальність

Це відноситься і до дизайну сайту, і до змісту вашого сайту. Якщо ваш сайт не виглядає цікаво, люди не будуть витрачати свій час на пошуки на ньому. Якщо ви, такі як і всі на ринку, чому вашим клієнтам вибирати саме вас?

Участь / Можливість залишити відгук

Якщо ваші клієнти не можуть зв'язатися з вами легко, вони будуть відмовлятися від вас. Якщо вони не отримають швидку відповідь, вони не будуть звертатися до вас. Будь-яким способом потрібно забезпечити максимально швидку взаємодію з клієнтом. Люди, будуть лояльним до вас, якщо вони бачать, що ви відкриті і завжди доступні.

Персоналізація

Пам'ятайте, що кожна людина має свої власні очікування від вашої продукції і послуг. Ніхто не любить, щоб його називали "Шановний клієнт" в електронній пошті, і всім подобається, коли їм пропонують продукцію за темами, які становлять особливий інтерес для них! Так що знання смаків та інтересів ваших постійних клієнтів – запорука для створення довготривалих відносини.

Безпека

Клієнти хочуть бути впевнені, що будь-які особисті дані, надані Вам залишаться конфіденційними і не будуть передані третім особам або використані несанкціоновано.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення