pbb-man

SEO сайту «зсередини»

Оптимізація сайту

Щоб сайт вийшов на хороші позиції, зробіть адреси його сторінок максимально простими, відповідними за змістом, бажано щоб вони містили ключові слова. Оптимізуйте урли, зробіть ЧПУ.

Заголовок і опис

Кожній сторінці потрібні неповторні мета-дані. Якісна seo оптимізація – це копітка робота над всіма параметрами сайту, вона включає як внутрішнє seo, так і зовнішнє.
Мета-заголовки краще підбирати не більше 70 символів. Тайтли обов’язково мають ключові слова і несуть смислове повідомлення. Переконайтеся, що це не просто набір ключових слів.
Мета-опис містить 156-160 знаків, він також неповторний і розкриває заголовок. Відображається в результатах пошуку як сніппет.

Заголовки

Переконайтеся, що на сторінці є єдиний заголовок рівня h1.
Правда, тепер з цим вже не так суворо. А інші взагалі допускаються в будь-якій кількості.
Перегляньте, щоб заголовки мали відповідні теги, а не, наприклад, теги напівжирного шрифту. Хоча візуально «результат той же», насправді заголовок без тега «тайтл» – це не заголовок.

Картинки: працюємо з ім’ям і alt-текстом

При зупинці курсору на онлайн-ілюстрації відображається її ім’я. Позбавтеся від імен типу «fjrdkv63fgbnd.jpg». Це, насамперед, робиться для відвідувачів ресурсу, хоча пошуковикам не так вже й важливо.
Alt-текст картинки служить для розуміння пошуковою машиною сенсу зображення, а це впливає на загальну релевантність сторінки. Alt-текст легко протестувати в Firebug.

Seo оптимізація сторінок

В принципі, це і є робота із заголовками та ключовими словами. Причому її доведеться повторити, коли будуть відомі ті самі слова, так що на перший раз досить перевірити тайтли на предмет правильного оформлення. Та й то – на основних сторінках.

Дубльований контент і дзеркала

Дзеркала сайту з www і без нього повинні бути злиті. Той самий конвент не має відкриватися двічі з «хвостами» типу /index.html (php, htm і т.д.) і без них. Правильно налаштуйте пере направлення, перевірте на унікальність конвент сторінок.

Валідність коду

Протестуйте його, зайшовши на www.validator.w3.org. Головне – уникнути критичних помилок, інші не так шкідливі.

Прихований текст, таємні посилання

При застосуванні вказаних фокусів пошукові машини банять сайт. Не важливо, як посилено ви будете просувати ресурс, він не відображається в результатах пошуку. Щоб запобігти такій ситуації, допоможе www.seo-browser.com: він попередить, що про вас думає «Яндекс» і Google.

Остання порада: Щоб провести seo оптимізацію потрібно вирішити проблеми, які ми описали вище. Звичайно, звичайному вебмайстру буде важко розібратися з усіма нюансами seo. Але ви можете замовити аудит сайту. Seo фахівці визначать і знайдуть проблеми, які заважають вашому сайту високо ранжуватися в пошукових системах. Вони нададуть докладний звіт по seo. Після аудиту ви самі зможете провести seo оптимізацію сайту самостійно.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button