pbb-man

SEO сайту – просуваємо сайт правильно!

SEO сайту (або пошукова оптимізація) – роботи, спрямовані на підвищення позицій ресурсу у видачі. Існує величезна кількість  методів, правда для отримання хорошого ефекту користуватися абсолютно всіма не варто. Інакше є ризик на тривалий термін зіпсувати репутацію ресурсу перед пошуковими системами.
Адже навіть роботи не люблять, коли їх обманюють. Тому взагалі забудьте про те, що така накрутка поведінкових, розміщення прихованого тексту, пошуковий спам, дорвеї і клоакінг. У нашому випадку правила створені не для того, щоб їх порушувати.
Ми рекомендуємо бути чесними – просуватися виключно білими методами.
Давайте розглянемо, що потрібно робити, щоб роботи по SEO сайту були результативними. Для цього перерахуємо білі методи пошукового просування:

Просування контентом

Про це можна говорити багато і довго. Багатогранний і дієвий метод SEO сайту, над яким можна працювати нескінченно і за допомогою цього поступово просуватися в топ.
Але зверніть особливу увагу на такі вимоги:

 • Контент повинен бути унікальним. Фотографії, картинки, відео, тексти – не варто запозичувати це в інших. Самостійно зробіть якісні фотографії товару або зніміть на відео один з номерів своєї танцювальної школи, напишіть про себе цікаво на сторінках ресурсу (але не аби як, а згідно з правилами копірайтингу!).
 • Контент повинен бути цікавим. Інакше користувачі втечуть від вас. І не зловживайте обсягами. Наприклад, для головної сторінки 1500-2000 символів цілком достатньо. А для інформаційних статей на комерційному сайті підійде обсяг 2000-5000 знаків.
 • Контент повинен бути «свіжим». Регулярно оновлюйте інформацію. Навряд чи комусь буде цікаво читати на головній про акції дворічної давності.

Враховуйте 2 сторони медалі: контент повинен бути привабливим як для роботи, так і для людей: цікавим і релевантними. Доведеться йти на поступки і шукати компроміс для всіх, щоб результат від SEO сайту вас порадував. Робіть сайти для користувачів, роботам вже дуже це подобається!

Посилальна маса

Як отримати посилання на свій сайт ми уже писали тут. Реєстрація в каталогах статей і сайтів, обмін посиланнями з тематичними ресурсами (до речі, тісно пов’язане з контентом: якщо ви цікаві іншим, на вас будуть посилатися), робота з групою в соцмережах – все це підвищить увагу потенційних клієнтів і конверсію. Таким посиланням ніякий фільтр не страшний, адже вони є природні.

Отже, SEO сайту білими методами гарантує результат. Щоб не заплямувати авторитет свого ресурсу, користуйтеся тільки легальними способами. Не втрачайте часу, грошей і сил! А якщо виникнуть труднощі – пишіть, наші спеціалісти дадуть відповіді на всі питання і допоможуть у просуванні сайту.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button