shidnyj

  Що таке банерна реклама? Як працює

  Банерна реклама – це картинка в графічному вигляді, основною метою якої є просування певної сфери послуг або товарів. Банер може виглядати як текст або зображення, рухоме або статичне. Як і інші види реклами банер відсилає користувача ресурсу на певний сайт і таким чином підвищує популярність рекламованого контенту.

  Як працює банерна реклама

  Медійна, вона ж банерна реклама вже давно стали постійним супутником для кожного користувача інтернету. Раніше реклама була представлена ​​в досить примітивному дратівному вигляді. На даний момент підхід змінився, це спричинило динаміку ефективності даного напрямку популяризації сайтів.
  Основною метою банерної реклами є збільшення трафіку на інтернет-ресурс. Веб-банери не тільки посилають на сайт, але можуть ще інформувати про надходження товарів і про нові продукти. Велика частина медійної реклами має інтерактивний вид, тобто сенс в переході по банеру, щоб по ньому клікнули. Розміщують рекламу прямі роботодавці. Вони вибирають для розміщення сайти з великим трафіком. Сайти повинні мати корисний і цікавий контент. Крім того, при виборі сайту для публікації банера потрібно враховувати той факт, щоб контент сайту і відповідно інтереси читачів були пов’язані з темою банера. Про інші види реклами в інтернеті читайте тут.

  Переваги банерної реклами

  Велику популярність банерної реклами можна пояснити рядом її переваг. Серед них:

  • Зростання впізнаваності бренду, марки. Неможливо не помітити яскраве зображення на сторінці з назвою бренду, тому читачі того не відаючи відкладають цю картинку у себе в голові.
  • Велика аудиторія. Якщо вибрати коректний інтернет-майданчик для розміщення, то високий трафік з банера не змусить себе довго чекати.
  • Швидкий результат. Відвідувачі сайту вже в перші хвилини публікації бачуть банерну реклами.
  • Медійною рекламою легко керувати. В онлайн режимі можна змінити зміст реклами і стежити за її трафіком.

  Недоліки банерної реклами

  • Розміщення банерної реклами має немалу вартість. Для медійного просування потрібно вкладання грошей.
  • Швидка втрата інтересу до банеру. Реклама швидко набридає користувачам, а її оновлення вимагає часу і капіталовкладень.

  Де можна розмістити банерну рекламу

  Максимальний ефект від банерної реклами буде гарантований, якщо її розмістити в найпотужніших пошукових системах як Google. Кожна з них являє собою медійний комплекс, до складу якого входять велика кількість сайтів різної тематики.
  Крім того, для публікації банерів використовуються тематичні сайти і соціальні мережі. Як покращити відвідуваність свого сайту можна прочитати тут.

  Як оцінити ефективність медійної реклами?

  • Не варто розраховувати на продажі. Виняток – якщо у вас дешеві товари, які купують імпульсивно. Другий виняток – вам вдалося точно потрапити в гарячу аудиторію вже зараз готову до покупки (це складно).
  • Просіть користувача виконати будь-яку дію на сторінці. Банально – дати свій email; круто – взяти участь в грі, або інший віртуальній активності. За кількістю виконаних дій можна судити про зацікавленість відвідувачів. Кількість повернутих після закінчення кампанії користувачів також говорить про ступінь зацікавленості.
  • Непрямі ознаки успішної медійної кампанії (власне, те, заради чого все затівається) – зростання прямого і брендового трафіку, збільшення коефіцієнта транзакції. Але точний вплив конкретної кампанії на збільшення брендового трафіку визначити практично неможливо, оскільки на нього впливає безліч факторів, у тому числі тих, що неможливо зафіксувати.
  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button