pbb-man

Розкрутка сайту безкоштовно – кілька способів

Незважаючи на те, що вартість SEO-просування стає дедалі більше, безкоштовно розкрутити сайт цілком реально, причому результати можуть бути дуже навіть успішними, якщо знати що саме і як правильно робити. Давайте розглянемо декілька методів, які дозволяють розкрутити сайт самостійно і безкоштовно, причому всі вони перевірені на практиці багатьма веб-майстрами. Найвагоміший плюс кожного з них – відсутність грошових вкладень або їх мінімізація, а мінус в тому, що доведеться виділити на це власний час.

Обмін посиланнями

Один з найперших способів підвищення популярності сайту і збільшення маси посилань, який підходить для сайтів різних типів – від блогів і до Інтернет-магазинів. Про те, як отримати посилання, ми докладно писали тут. Там викладені всі нюанси, які очікують вас в процесі роботи за цим напрямком.

Гостьові пости

Досить витратний, але дуже ефективний метод безкоштовної розкрутки сайту, який дозволяє не тільки наростити кількість зовнішніх посилань і підвищити позиції за ключовими словами, а й дає певний PR-ефект, особливо якщо гостьовий пост розміщений на тематичному ресурсі з великою відвідуваністю.
Крім того, якісно підготовлені та корисні для цільової аудиторії статті, у випадку з розміщенням їх з боку компанії, дозволяють поліпшити імідж і позиціонування як професіоналів своєї справи.

Коментарі на блогах

Прихований піар у вигляді коментарів до тематичних статей на різних блогах і порталах, у вигляді провокування дискусії або рекомендацій з певної теми, теж непогано працює, але результат буде помітний, якщо займатися цим регулярно. Важливо добре профільтрувати майданчики, перед тим як починати роботу, оскільки не варто витрачати час на роботу з ресурсами, на яких немає достатнього рівня активності.

Розкручені каталоги

Різних каталогів, як тематичних, так і різнопрофільних, в Інтернеті тисячі, навіть десятки тисяч, ось тільки дійсно якісних набереться, мабуть, менше сотні. Ось на них і варто витратити час.
Посилання в якісному каталозі буде передавати хоч і невелику, але вагу, можна ще й отримати переходи зацікавлених відвідувачів на сайт.

Міські портали

Майже на кожному великому міському сайті є спеціальний розділ з каталогом підприємств, куди можна додати і адресу своєї компанії, із зазначенням інших контактних даних. Додавання розширених даних, в більшості випадків, є платною опцією, але навіть базових можливостей має бути достатньо для отримання бонусів в плані розкрутки.

Тематичні форуми

Форуми, на яких спілкується цільова аудиторія вашого сайту або Інтернет-магазину, можуть стати постійним джерелом трафіку, якщо тісно з ними попрацювати. Можна відкривати тема, в яких вести обговорення матеріалів, опублікованих на вашому сайті.
Ще варіант – рекомендації та поради в темах, створених іншими учасниками. Також, непоганий спосіб отримати переходи на свій ресурс – покупка посилань в підписах активних учасників форумів, які постійно на них спілкуються і надають послуги крауд-маркетингу на форумах.

Сайти оголошень

Варіант безкоштовної розкрутки, який більше підходить для Інтернет-магазинів, ніж звичайних ресурсів. Суть проста – публікуємо оголошення, наприклад на Flagma, з пропозицією своїх товарів або послуг, і посиланням на сам сайт або певну сторінку. Таким чином можна отримати не тільки переходи, а й продажу.

Соціальні мережі

Хоча відсоток переходів з соціальних мереж в більшості випадків досить невеликий, але активна робота в цьому напрямку, наприклад, розміщення соціальних кнопок, здатна забезпечити певний потік трафіку на постійній основі. Формування спільнот у вигляді групи в соціальній мережі, в той же час, сприяє формуванню лояльної аудиторії і навколо самого веб-проекту.
Крім того, можна замовляти оплачені публікації з посиланням на сторінки свого сайту в різних тематичних групах.

Відео на YouTube

Незважаючи на уявну складність, для створення відеороликів зовсім необов’язково бути професійним оператором або володіти дорогим обладнанням. Цілком достатньо сучасного смартфона з хорошою камерою, щоб записати невеликий відеоурок, який потім буде використаний для просування сайту.
Наприклад, якщо ви ведете блог про комп’ютерні програми, можна відкрити канал на YouTube і викладати там невеликі відеоролики про особливості роботи з тією чи іншою програмою, збільшуючи таким чином кількість передплатників і додаючи в опис кожного ролика адресу свого сайту.

Карти від Google

Також варіант, який більше підходить для Інтернет-магазинів та компаній, що пропонують різні послуги. Прив’язка сайту до певної адреси на Google Maps дозволяє отримати відвідувачів і з пошуку по цьому сервісу. Крім того, практично по всіх запитах в пошуку, виду «послуга / товар + назва міста», у видачі обов’язково показуються і результати по Картах.

Сайти питань і відповідей

Найбільш відвідуваними сервісами такого роду є «Google Питання та відповіді» та подібні. Якщо досить тісно попрацювати над цією темою, можна не тільки отримати сотні переходів на свій сайт, але і ще довгий час отримувати постійну відвідуваність з даних сервісів.

Як бачите, на питання як розкрутити сайт безкоштовно, є навіть не один, а цілий набір відповідей у ​​вигляді перевірених методів, які ви можете використовувати в своїй роботі. Цілком можливо, що вам достатньо буде застосування і тільки один спосіб, але, в будь-якому випадку варто спробувати все вище перераховане, щоб зрозуміти який із способів безкоштовної розкрутки сайту буде найбільш ефективним.

Безкоштовна і швидка розкрутка сайту

Насправді, в цьому реченні перша і друга частина по суті є взаємовиключними твердженнями. Безкоштовна розкрутка сайту в переважній більшості випадків передбачає ручну роботу, що, відповідно вимагає певних витрат часу. Зате, самостійна робота з просування, дозволяє заощадити кошти, які можна вкласти, наприклад в контентне наповнення.

Щоб зробити все швидко, звичайно, доведеться витратити гроші. Але, завдяки перерахованим в цій статті методам ви вже знаєте, що безкоштовна самостійна розкрутка сайту цілком можлива. Причому, при грамотному підході вона не тільки ефективна, але і дозволяє сайту динамічно розвиватися за рахунок підвищення лояльності аудиторії.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button