Розкрутка сайту безкоштовно - кілька способів


Розкрутка сайту безкоштовно - кілька способів

Незважаючи на те, що вартість SEO-просування стає дедалі більше, безкоштовно розкрутити сайт цілком реально, причому результати можуть бути дуже навіть успішними, якщо знати що саме і як правильно робити. Давайте розглянемо декілька методів, які дозволяють розкрутити сайт самостійно і безкоштовно, причому всі вони перевірені на практиці багатьма веб-майстрами. Найвагоміший плюс кожного з них - відсутність грошових вкладень або їх мінімізація, а мінус в тому, що доведеться виділити на це власний час.

Обмін посиланнями

Один з найперших способів підвищення популярності сайту і збільшення маси посилань, який підходить для сайтів різних типів - від блогів і до Інтернет-магазинів. Про те, як отримати посилання, ми докладно писали тут. Там викладені всі нюанси, які очікують вас в процесі роботи за цим напрямком.

Гостьові пости

Досить витратний, але дуже ефективний метод безкоштовної розкрутки сайту, який дозволяє не тільки наростити кількість зовнішніх посилань і підвищити позиції за ключовими словами, а й дає певний PR-ефект, особливо якщо гостьовий пост розміщений на тематичному ресурсі з великою відвідуваністю.
Крім того, якісно підготовлені та корисні для цільової аудиторії статті, у випадку з розміщенням їх з боку компанії, дозволяють поліпшити імідж і позиціонування як професіоналів своєї справи.

Коментарі на блогах

Прихований піар у вигляді коментарів до тематичних статей на різних блогах і порталах, у вигляді провокування дискусії або рекомендацій з певної теми, теж непогано працює, але результат буде помітний, якщо займатися цим регулярно. Важливо добре профільтрувати майданчики, перед тим як починати роботу, оскільки не варто витрачати час на роботу з ресурсами, на яких немає достатнього рівня активності.

Розкручені каталоги

Різних каталогів, як тематичних, так і різнопрофільних, в Інтернеті тисячі, навіть десятки тисяч, ось тільки дійсно якісних набереться, мабуть, менше сотні. Ось на них і варто витратити час.
Посилання в якісному каталозі буде передавати хоч і невелику, але вагу, можна ще й отримати переходи зацікавлених відвідувачів на сайт.

Міські портали

Майже на кожному великому міському сайті є спеціальний розділ з каталогом підприємств, куди можна додати і адресу своєї компанії, із зазначенням інших контактних даних. Додавання розширених даних, в більшості випадків, є платною опцією, але навіть базових можливостей має бути достатньо для отримання бонусів в плані розкрутки.

Тематичні форуми

Форуми, на яких спілкується цільова аудиторія вашого сайту або Інтернет-магазину, можуть стати постійним джерелом трафіку, якщо тісно з ними попрацювати. Можна відкривати тема, в яких вести обговорення матеріалів, опублікованих на вашому сайті.
Ще варіант - рекомендації та поради в темах, створених іншими учасниками. Також, непоганий спосіб отримати переходи на свій ресурс - покупка посилань в підписах активних учасників форумів, які постійно на них спілкуються.

Сайти оголошень

Варіант безкоштовної розкрутки, який більше підходить для Інтернет-магазинів, ніж звичайних ресурсів. Суть проста - публікуємо оголошення, наприклад на Flagma, з пропозицією своїх товарів або послуг, і посиланням на сам сайт або певну сторінку. Таким чином можна отримати не тільки переходи, а й продажу.

Соціальні мережі

Хоча відсоток переходів з соціальних мереж в більшості випадків досить невеликий, але активна робота в цьому напрямку, наприклад, розміщення соціальних кнопок, здатна забезпечити певний потік трафіку на постійній основі. Формування спільнот у вигляді групи в соціальній мережі, в той же час, сприяє формуванню лояльної аудиторії і навколо самого веб-проекту.
Крім того, можна замовляти оплачені публікації з посиланням на сторінки свого сайту в різних тематичних групах.

Відео на YouTube

Незважаючи на уявну складність, для створення відеороликів зовсім необов'язково бути професійним оператором або володіти дорогим обладнанням. Цілком достатньо сучасного смартфона з хорошою камерорю, щоб записати невеликий відеурок, який потім буде використаний для просування сайту.
Наприклад, якщо ви ведете блог про комп'ютерні програми, можна відкрити канал на YouTube і викладати там невеликі відеоролики про особливості роботи з тією чи іншою програмою, збільшуючи таким чином кількість передплатників і додаючи в опис кожного ролика адресу свого сайту.

Карти від Google

Також варіант, який більше підходить для Інтернет-магазинів та компаній, що пропонують різні послуги. Прив'язка сайту до певної адреси на Google Maps дозволяє отримати відвідувачів і з пошуку по цьому сервісу. Крім того, практично по всіх запитах в пошуку, виду «послуга / товар + назва міста», у видачі обов'язково показуються і результати по Картах.

Сайти питань і відповідей

Найбільш відвідуваними сервісами такого роду є «Google Питання та відповіді» та подібні. Якщо досить тісно попрацювати над цією темою, можна не тільки отримати сотні переходів на свій сайт, але і ще довгий час отримувати постійну відвідуваність з даних сервісів.

Як бачите, на питання як розкрутити сайт безкоштовно, є навіть не один, а цілий набір відповідей у ​​вигляді перевірених методів, які ви можете використовувати в своїй роботі. Цілком можливо, що вам достатньо буде застосування і тільки один спосіб, але, в будь-якому випадку варто спробувати все вище перераховане, щоб зрозуміти який із способів безкоштовної розкрутки сайту буде найбільш ефективним.

Безкоштовна і швидка розкрутка сайту

Насправді, в цьому реченні перша і друга частина по суті є взаємовиключними твердженнями. Безкоштовна розкрутка сайту в переважній більшості випадків передбачає ручну роботу, що, відповідно вимагає певних витрат часу. Зате, самостійна робота з просування, дозволяє заощадити кошти, які можна вкласти, наприклад в контентне наповнення.
Щоб зробити все швидко, звичайно, доведеться витратити гроші. Але, завдяки перерахованим в цій статті методам ви вже знаєте, що безкоштовна самостійна розкрутка сайту цілком можлива. Причому, при грамотному підході вона не тільки ефективна, але і дозволяє сайту динамічно розвиватися за рахунок підвищення лояльності аудиторії.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення