shidnyj

  Розкрутка сайту. Чого не варто робити?

  Не варто починати розкручувати сайт з доменним ім’ям третього рівня (для прикладу forum.site.com) чи нижче, якщо домен другого рівня (site.com) належить не вам. Мало що може трапитися з доменом другого рівня, на якому знаходиться ваш сайт.
  Його можуть продати, передати, закрити хостинг, розташований на цьому самому домені, закрити конкретно ваш сайт. І всі ваші старання будуть марні.

  Не варто займатися спамом:

  • Пошукових систем. Це будь-які дії, спрямовані на дезінформацію (обман) пошукового робота для поліпшення позицій свого сайту в результатах пошуку.
  • Форумів. Згадування свого сайту не в тему і в не призначених для цього місцях на форумі.
  • Дошок оголошень. Занадто часте розміщення оголошень на одному і тому ж ресурсі. Розміщення оголошення в невідповідній рубриці.
  • Розсилкою спаму по електронній пошті. Це масові розсилки листів, переважно рекламного характеру, на адреси, власники яких не виявляли свого бажання отримувати дані розсилки.
  • Не варто брати участь у «агресивних» системах активної розкрутки. Дійсно зацікавлених відвідувачів на ваш сайт таким способом ви не отримаєте. Люди будуть дивитися ваш сайт тому, що їм за це платять, та й чи будуть взагалі. Часто серфінг (перегляд сайтів) відбувається в автоматичному режимі, а в цей час користувач може робити все, що завгодно, навіть спати. Все, що вам це дасть, так тільки накрутку лічильника. До речі, ваш сайт можуть виключити з багатьох рейтингів за розкрутку подібним способом.
  • Не слід розміщувати величезну кількість посилань і кнопок на головній сторінці сайту. По-перше, навряд чи ви отримаєте з цих кнопок велику відвідуваність. По-друге, велика кількість кнопок на сторінці уповільнює її завантаження і швидше відлякує відвідувачів, ніж приваблює.
  • Не рекомендується вести обмін посиланнями за принципом: «чим більше, тим краще». Якщо ви думаєте, що це підвищить ваш індекс цитування (ТІЦ), помиляєтеся. З якими сайтами можна вести обмін посиланнями? Ну, по-перше, з сайтами близькими вам за тематикою. По-друге, з сайтами, що мають домен другого рівня. По-третє, з сайтами, відвідуваність яких не на багато менше ніж у вас. Ну і т. д. в такому дусі.
  • Не особливо розраховуйте на рекламу. Гроші рано чи пізно закінчуються, а відвідувачі, якщо їх ніщо не зацікавило на вашому сайті, більше до вас не зайдуть.

  Залиште нам заявку та замовте якісне просування сайту вже зараз.

  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button