shidnyj

Розкрутка сайту. Чого не варто робити?

Не варто починати розкручувати сайт з доменним ім’ям третього рівня (для прикладу forum.site.com) чи нижче, якщо домен другого рівня (site.com) належить не вам. Мало що може трапитися з доменом другого рівня, на якому знаходиться ваш сайт.
Його можуть продати, передати, закрити хостинг, розташований на цьому самому домені, закрити конкретно ваш сайт. І всі ваші старання будуть марні.

Не варто займатися спамом:

 • Пошукових систем. Це будь-які дії, спрямовані на дезінформацію (обман) пошукового робота для поліпшення позицій свого сайту в результатах пошуку.
 • Форумів. Згадування свого сайту не в тему і в не призначених для цього місцях на форумі.
 • Дошок оголошень. Занадто часте розміщення оголошень на одному і тому ж ресурсі. Розміщення оголошення в невідповідній рубриці.
 • Розсилкою спаму по електронній пошті. Це масові розсилки листів, переважно рекламного характеру, на адреси, власники яких не виявляли свого бажання отримувати дані розсилки.
 • Не варто брати участь у «агресивних» системах активної розкрутки. Дійсно зацікавлених відвідувачів на ваш сайт таким способом ви не отримаєте. Люди будуть дивитися ваш сайт тому, що їм за це платять, та й чи будуть взагалі. Часто серфінг (перегляд сайтів) відбувається в автоматичному режимі, а в цей час користувач може робити все, що завгодно, навіть спати. Все, що вам це дасть, так тільки накрутку лічильника. До речі, ваш сайт можуть виключити з багатьох рейтингів за розкрутку подібним способом.
 • Не слід розміщувати величезну кількість посилань і кнопок на головній сторінці сайту. По-перше, навряд чи ви отримаєте з цих кнопок велику відвідуваність. По-друге, велика кількість кнопок на сторінці уповільнює її завантаження і швидше відлякує відвідувачів, ніж приваблює.
 • Не рекомендується вести обмін посиланнями за принципом: «чим більше, тим краще». Якщо ви думаєте, що це підвищить ваш індекс цитування (ТІЦ), помиляєтеся. З якими сайтами можна вести обмін посиланнями? Ну, по-перше, з сайтами близькими вам за тематикою. По-друге, з сайтами, що мають домен другого рівня. По-третє, з сайтами, відвідуваність яких не на багато менше ніж у вас. Ну і т. д. в такому дусі.
 • Не особливо розраховуйте на рекламу. Гроші рано чи пізно закінчуються, а відвідувачі, якщо їх ніщо не зацікавило на вашому сайті, більше до вас не зайдуть.

Залиште нам заявку та замовте якісне просування сайту вже зараз.

Поділитися в соцмережах
Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2021. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Поділитися в соцмережах
Call Now Button