pbb-man

Розкрутка сайту. Чого не варто робити?

Не варто починати розкручувати сайт з доменним ім’ям третього рівня (для прикладу forum.site.com) чи нижче, якщо домен другого рівня (site.com) належить не вам. Мало що може трапитися з доменом другого рівня, на якому знаходиться ваш сайт.
Його можуть продати, передати, закрити хостинг, розташований на цьому самому домені, закрити конкретно ваш сайт. І всі ваші старання будуть марні.

Не варто займатися спамом:

 • Пошукових систем. Це будь-які дії, спрямовані на дезінформацію (обман) пошукового робота для поліпшення позицій свого сайту в результатах пошуку.
 • Форумів. Згадування свого сайту не в тему і в не призначених для цього місцях на форумі.
 • Дошок оголошень. Занадто часте розміщення оголошень на одному і тому ж ресурсі. Розміщення оголошення в невідповідній рубриці.
 • Розсилкою спаму по електронній пошті. Це масові розсилки листів, переважно рекламного характеру, на адреси, власники яких не виявляли свого бажання отримувати дані розсилки.
 • Не варто брати участь у «агресивних» системах активної розкрутки. Дійсно зацікавлених відвідувачів на ваш сайт таким способом ви не отримаєте. Люди будуть дивитися ваш сайт тому, що їм за це платять, та й чи будуть взагалі. Часто серфінг (перегляд сайтів) відбувається в автоматичному режимі, а в цей час користувач може робити все, що завгодно, навіть спати. Все, що вам це дасть, так тільки накрутку лічильника. До речі, ваш сайт можуть виключити з багатьох рейтингів за розкрутку подібним способом.
 • Не слід розміщувати величезну кількість посилань і кнопок на головній сторінці сайту. По-перше, навряд чи ви отримаєте з цих кнопок велику відвідуваність. По-друге, велика кількість кнопок на сторінці уповільнює її завантаження і швидше відлякує відвідувачів, ніж приваблює.
 • Не рекомендується вести обмін посиланнями за принципом: «чим більше, тим краще». Якщо ви думаєте, що це підвищить ваш індекс цитування (ТІЦ), помиляєтеся. З якими сайтами можна вести обмін посиланнями? Ну, по-перше, з сайтами близькими вам за тематикою. По-друге, з сайтами, що мають домен другого рівня. По-третє, з сайтами, відвідуваність яких не на багато менше ніж у вас. Ну і т. д. в такому дусі.
 • Не особливо розраховуйте на рекламу. Гроші рано чи пізно закінчуються, а відвідувачі, якщо їх ніщо не зацікавило на вашому сайті, більше до вас не зайдуть.

Залиште нам заявку та замовте якісне просування сайту вже зараз.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button