pbb-man

Придбати вудку – ще не значить піймати рибку

Сьогодні створення сайту вирішує багато проблем у сфері бізнесу. Це дійсно так – створений сайт буде служити Вашим представництвом в глобальній мережі, стане рекламним майданчиком, приверне нових клієнтів, спростить торгівлю … З кожним днем про це замислюються все більше підприємців.
На жаль, добра половина користувачів, які купують статус «власника сайту», не усвідомлює, що сайт компанії є її відображенням. Ваш сайт – це такий же «живий» організм, як і Ваш бізнес – йому необхідно розвиватися, змінюватися і йти в ногу з часом. Таким чином, створення сайту – це лише початок шляху, за створенням слідує не менш важливий етап – його підтримка, чи супровід сайтів.

Під супроводом сайту розуміються всі операції з підтримки його технічної працездатності та інформаційної актуальності. «Супроводжувати» сайт – значить стежити за тим, щоб він працював 24 години на добу, оперативно виправляти неполадки, коли виникає така необхідність, а також корегувати або оновлювати текстову і графічну інформацію на сайті. Замовивши послугу супроводу сайту, ви забезпечуєте собі спокій і стабільність, оскільки Ваш сайт буде справно функціонувати і оперативно оновлюватися.
Регулярні оновлення приведуть до збільшення корисної та цікавої інформації на сайті. А це, у свою чергу, сприятиме припливу нових і постійних відвідувачів. Очевидно, що, якщо сайт не оновлюється, користувачі навряд чи будуть регулярно до нього звертатися – це безглуздо (вся інформація вже отримана). Крім того, часті оновлення корисні для просування сайту в пошукових системах – на оновлювані сайти частіше заходять пошукові роботи.

Виникає закономірне питання: чому власник сайту сам не може оновлювати та змінювати інформацію, розміщену на своєму ресурсі? Відповідь дуже проста: він, безсумнівно, може робити це самостійно. З цією метою його знайомлять з адміністративною панеллю керування сайтом і інструкцією з її застосування. Для того щоб виконувати нескладні операції з виправлення інформації або додавання тексту і зображень на сайт, не потрібно ніяких специфічних навичок. Але, для прикладу, щоб розмістити і підписати фотографії, необхідно володіти хоча б одним графічним редактором (скажімо, Adobe Photoshop). До того ж при роботі з сайтом Ви неодмінно зіткнетеся з зміною каталогу або заголовків сторінок, з додаванням посилань та нових розділів і т. д., і т. п. Для здійснення подібних операцій Вам необхідно час і бажання для вивчення адміністративної панелі управління сайтом, а іноді й основ веб дизайну. На жаль, навіть ретельно вивчивши все необхідне, Ви не станете технічним фахівцем з підтримки веб-сайтів і можете зіткнутися з непередбаченими ситуаціями. Наприклад, Ви забули або втратили паролі доступу до сайту. Навряд чи Ви зможете відновити їх самостійно.


Отже, якщо Ви зацікавлені в успіху підприємства, то у Вас будуть постійно виникати все нові ідеї щодо вдосконалення Вашого «дітища». Сьогодні Ви вирішили, що сайт без логотипу компанії – це не солідно, і задумали його розмістити. Завтра Ви зрозуміли, що необхідно змінити розмір фотографій, поміняти їх порядок і зробити підпису. А через тиждень Ви вирішили їх оновити, так як зображене на них обладнання застаріло, або Вам здалося, що замість зображень техніки на сайт краще помістити фото співробітників – це налаштовує відвідувачів на довірчий лад.

У деяких випадках Вам не тільки може не вистачити часу, але і навичок для роботи з сайтом. Іноді для підтримки веб-ресурсу потрібне знання основ html-верстки і CSS (Каскадні таблиці стилів). Саме для оперативної, своєчасної реалізації будь-яких Ваших задумів і існує така послуга, як підтримка сайту. Замовивши супровід, Ви отримуєте якісні послуги за низькою ціною. Це вигідно!

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button