Придбати вудку – ще не значить піймати рибку


Сьогодні створення сайту вирішує багато проблем у сфері бізнесу. Це дійсно так - створений сайт буде служити Вашим представництвом в глобальній мережі, стане рекламним майданчиком, приверне нових клієнтів, спростить торгівлю ... З кожним днем про це замислюються все більше підприємців.
На жаль, добра половина користувачів, які купують статус «власника сайту», не усвідомлює, що сайт компанії є її відображенням. Ваш сайт - це такий же «живий» організм, як і Ваш бізнес - йому необхідно розвиватися, змінюватися і йти в ногу з часом. Таким чином, створення сайту - це лише початок шляху, за створенням слідує не менш важливий етап - його підтримка, чи супровід сайтів.
Під супроводом сайту розуміються всі операції з підтримки його технічної працездатності та інформаційної актуальності. «Супроводжувати» сайт - значить стежити за тим, щоб він працював 24 години на добу, оперативно виправляти неполадки, коли виникає така необхідність, а також корегувати або оновлювати текстову і графічну інформацію на сайті. Замовивши послугу супроводу сайту, Ви забезпечуєте собі спокій і стабільність, оскільки Ваш сайт буде справно функціонувати і оперативно оновлюватися.
Регулярні оновлення приведуть до збільшення корисної та цікавої інформації на сайті. А це, у свою чергу, сприятиме припливу нових і постійних відвідувачів. Очевидно, що, якщо сайт не оновлюється, користувачі навряд чи будуть регулярно до нього звертатися - це безглуздо (вся інформація вже отримана). Крім того, часті оновлення корисні для просування сайту в пошукових системах - на оновлювані сайти частіше заходять пошукові роботи.
Виникає закономірне питання: чому власник сайту сам не може оновлювати та змінювати інформацію, розміщену на своєму ресурсі? Відповідь дуже проста: він, безсумнівно, може робити це самостійно. З цією метою його знайомлять з адміністративною панеллю керування сайтом і інструкцією з її застосування. Для того щоб виконувати нескладні операції з виправлення інформації або додавання тексту і зображень на сайт, не потрібно ніяких специфічних навичок. Але, для прикладу, щоб розмістити і підписати фотографії, необхідно володіти хоча б одним графічним редактором (скажімо, Adobe Photoshop). До того ж при роботі з сайтом Ви неодмінно зіткнетеся з зміною каталогу або заголовків сторінок, з додаванням посилань та нових розділів і т. д., і т. п. Для здійснення подібних операцій Вам необхідно час і бажання для вивчення адміністративної панелі управління та безпосередньо для внесення змін на сайт. На жаль, навіть ретельно вивчивши все необхідне, Ви не станете технічним фахівцем з підтримки веб-сайтів і можете зіткнутися з непередбаченими ситуаціями. Наприклад, Ви забули або втратили паролі доступу до сайту. Навряд чи Ви зможете відновити їх самостійно.
Отже, якщо Ви зацікавлені в успіху підприємства, то у Вас будуть постійно виникати все нові ідеї щодо вдосконалення Вашого «дітища». Сьогодні Ви вирішили, що сайт без логотипу компанії - це не солідно, і задумали його розмістити. Завтра Ви зрозуміли, що необхідно змінити розмір фотографій, поміняти їх порядок і зробити підпису. А через тиждень Ви вирішили їх оновити, так як зображене на них обладнання застаріло, або Вам здалося, що замість зображень техніки на сайт краще помістити фото співробітників - це налаштовує відвідувачів на довірчий лад. У деяких випадках Вам не тільки може не вистачити часу, але і навичок для роботи з сайтом. Іноді для підтримки веб-ресурсу потрібне знання основ html-верстки і CSS (Каскадні таблиці стилів).
Саме для оперативної, своєчасної реалізації будь-яких Ваших задумів і існує така послуга, як підтримка сайту. Замовивши супровід, Ви отримуєте якісні послуги за низькою ціною. Це вигідно!


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення