Просування сайту і соціальні мережі


Соціальні мережі є добрим інструментом для просування сайту, бренду та інших продуктів, оскільки багато людей активно ними користуються і важко уявляють своє життя без них.
Сторінка в Facebook або Вконтакте може бути не просто як доповненням до сайту, але навіть повністю його замінити. Соціальну мережу можна використовувати як джерело безкоштовних посилань на ресурс і способу заробітку в інтернеті.
Метод просування сайту через соціальні мережі дає велику віддачу, проте забирає багато часу, оскільки слід постійно виявляти активність в мережі. Цим методом для отримання трафіку можна скористатися тільки на початковому етапі розкручування, доки є сили і ентузіазм.
Одними з найяскравіших представників соціальних мереж є Facebook і Вконтакті, тому просування сайтів потрібно починати з них. В першу чергу треба знайти групи за інтересами або створити свої. Слід розмістити на своєму сайті кнопки соціальних мереж, а згодом попросити друзів підтримати сайт. Таким чином про ваш ресурс довідається широке коло користувачів мережі і він отримає додаткові посилання з впливових сайтів. Звичайно, цей варіант не спрацює, якщо ресурс має вузьку спеціалізацію і потребує цільових відвідувачів. Для цієї мети існують тематичні мережі, що об'єднують людей за інтересами.
При вмілому підході соціальна мережа може стати постійним джерелом нових користувачів і можливостей і допомогти вам в просуванні сайту.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення