Поширені помилки, які гублять web-сайти


ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ, ЯКІ ГУБЛЯТЬ WEB-САЙТИ

ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ, ЯКІ ГУБЛЯТЬ WEB-САЙТИ

Якоб Нільсен, директор Нільсен Норманн Груп і один з найбільших фахівців в світі веб-консалтингу, стверджує, що існує ряд найпоширеніших помилок, здатних в зародку погубити будь-який веб-проект:

  • Відсутність цін. Ціна - це частина мінімальної інформації, необхідної користувачам, щоб зрозуміти суть пропозиції. Якщо ціни відсутні, то відвідувачі можуть просто не зрозуміти про що йде мова. Вказування цін дозволяє відрізняти один товар від іншого.
  • Негнучкі пошукові модулі. Надто "розумні" пошукові модулі знижують юзабіліті, оскільки користувачі можуть допустити друкарську помилку або не знати як правильно пишеться слово.
  • Горизонтальне прокручування. Користувачі не люблять, коли їх змушують здійснювати прокрутку зліва на право. Сторінки, які вимагають горизонтального прокручування в стандартному вікні просто жахливі!
  • Фіксований розмір шрифту. У 95%  випадків фіксований шрифт має просто крихітні розміри, знижуючи якість читання сторінки.
  • Великі блоки тексту - їх нудно читати, що призводить до втрати користувачів.
  • JavaScript в посиланнях - однозначно не хороший варіант. Якщо посилання поводиться непередбачуваним чином, то користувачі відчувають себе загубленими. Вони також не люблять поп-апи (спливаючі вікна), якими тепер часто зловживають.
  • Збір e-mail адресів при відсутності політики нерозголошення інформації. Коли web-сайти просять e-mail, користувач зазвичай реагує негативно. У наш час спаму ніхто не хоче ось так просто повідомляти таку інформацію.
  • URL довжиною більше 75 знаків, які майже неможливо надіслати другу. Якщо URL занадто довгий, то користувачі просто не будуть знати, як його скопіювати. А якщо посилання не працює, то вони можуть не знати, як повернутися на початкову сторінку.
  • Посилання "mail to" в несподіваних місцях. Не ховайте такі посилання під іменами, замість цього чітко вкажіть, що це e-mail адреса.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення