shidnyj

  Пошукове просування сайту: популярні SEO-міфи

  Серед новачків, а іноді і досвідчених вебмайстрів існують різні міфи, так чи інакше пов’язані з просуванням сайтів. Розбираємося, що з них правда, а що брехня.

  Гарантований результат в SEO

  Кожен другий власник сайту шукає гарантії виходу в ТОП. Але дати їх практично неможливо, навіть використовуючи прогнозну аналітику. Оскільки в процесі беруть участь три сторони – власник сайту, SEO-компанія і пошуковик. В SEO немає і не може бути гарантій на конкретні терміни і конкретні позиції в пошуку.
  Варіантів обману може бути багато – SEO-компанії обіцяють вивести в ТОП певний відсоток запитів, а потім виводять низькочастотні запити або в договорі вказують низький відсоток виведення. Обіцяють трафік – і накручують його штучно, якщо не вдається досягти потрібних цифр.
  Будь-які гарантії насправді виявляються сумнівними схемами.
  Зараз також популярний варіант, коли ризики діляться порівну – якщо вивести в ТОП вдається, то це оплачується додатково. Єдиний вид реальної гарантії – оплата за виконані роботи, з докладною звітністю.

  Органічне просування суттєво дешевше контексту

  Багато хто мріє про ТОП, думаючи, що туди потрапити буде дешевше, ніж крутити рекламу. Насправді, за місце в органічній видачі також необхідно постійно  боротися і постійно покращувати свій сайт, так чи інакше вкладаючи в це гроші.
  Найчастіше набагато простіше і дешевше виявляється налаштувати контекстну рекламу або використовувати інші канали залучення трафіку.

  Тег keywords треба обов’язково заповнювати

  Keywords вже давно застарів і заповнюють його або за звичкою, або від незнання того факту, що на видачу він не впливає, а в деяких випадках взагалі шкодити може.

  Чим більше посилань, тим швидше сайт потрапить в ТОП

  Насправді, це далеко не так. Не треба гнатися за кількістю, подивіться контрольний профіль конкурентів, зробіть свій профіль краще (це не означає, більше, значить, приблизно стільки ж, але якісніше).

  ТОП-10 гарантує продажі

  Чому за місця у видачі йде нереальна боротьба? Бо думають, що потраплять в ТОП, отримають відвідувачів на сайт, і гроші рікою потечуть. Насправді це далеко не так, і конверсія сайту рідко перевищує 1%. Не менш суттєву роль відіграє юзабіліті сайту. На сайті все має бути зрозуміло, доступно, зручно, просто і красиво.

  Соцмережі не впливають на SEO

  Це правда лише частково. Так, безпосередньо соцмережі на просування не впливають, але опосередковано впливають і ще як. Соцмережі дозволяють краще і швидше індексувати сайт, крім того, побічно сприяють отриманню природних посилань і цільового трафіку. Ви ще не в соцмережах? А даремно!

  Позиція ТОП-7 крутіше, ніж ТОП-11

  Багато експерименти показують протилежне. На перший результат другої сторінки клікають частіше, ніж на 7 місце першої сторінки пошукової видачі. Тому не кожне місце в ТОПі однаково корисно.

  Унікальний текст гарантує ТОП

  На ранжування сайтів впливає безліч факторів, одних унікальних текстів мало.
  Крім того, текст повинен бути не тільки унікальним технічно, а й за змістом.
  Ні для кого не секрет, що на перших місцях видачі можна зустріти сайти з краденим контентом. Тому сайт повинен бути в цілому краще конкурентів, щоб потрапити в ТОП.

  Просувайте сайт правильно. Потрібна допомога – замовте послугу просування сайту у нас.

  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button