Пошукове просування сайту: популярні SEO-міфи


Пошукове просування сайту: популярні SEO-міфи

Серед новачків, а іноді і досвідчених вебмайстрів існують різні міфи, так чи інакше пов'язані з просуванням сайтів. Розбираємося, що з них правда, а що брехня.

Гарантований результат в SEO

Кожен другий власник сайту шукає гарантії виходу в ТОП. Але дати їх практично неможливо, навіть використовуючи прогнозну аналітику. Оскільки в процесі беруть участь три сторони - власник сайту, SEO-компанія і пошуковик. В SEO немає і не може бути гарантій на конкретні терміни і конкретні позиції в пошуку.
Варіантів обману може бути багато - SEO-компанії обіцяють вивести в ТОП певний відсоток запитів, а потім виводять низькочастотні запити або в договорі вказують низький відсоток виведення. Обіцяють трафік - і накручують його штучно, якщо не вдається досягти потрібних цифр.
Будь-які гарантії насправді виявляються сумнівними схемами.
Зараз також популярний варіант, коли ризики діляться порівну - якщо вивести в ТОП вдається, то це оплачується додатково. Єдиний вид реальної гарантії - оплата за виконані роботи, з докладною звітністю.

Органічне просування суттєво дешевше контексту

Багато хто мріє про ТОП, думаючи, що туди потрапити буде дешевше, ніж крутити рекламу. Насправді, за місце в органічній видачі також необхідно постійно  боротися і постійно покращувати свій сайт, так чи інакше вкладаючи в це гроші.
Найчастіше набагато простіше і дешевше виявляється налаштувати контекстну рекламу або використовувати інші канали залучення трафіку.

Тег keywords треба обов'язково заповнювати

Keywords вже давно застарів і заповнюють його або за звичкою, або від незнання того факту, що на видачу він не впливає, а в деяких випадках взагалі шкодити може.

Чим більше посилань, тим швидше сайт потрапить в ТОП

Насправді, це далеко не так. Не треба гнатися за кількістю, подивіться контрольний профіль конкурентів, зробіть свій профіль краще (це не означає, більше, значить, приблизно стільки ж, але якісніше).

ТОП-10 гарантує продажі

Чому за місця у видачі йде нереальна боротьба? Бо думають, що потраплять в ТОП, отримають відвідувачів на сайт, і гроші рікою потечуть. Насправді це далеко не так, і конверсія сайту рідко перевищує 1%. Не менш суттєву роль відіграє юзабіліті сайту. На сайті все має бути зрозуміло, доступно, зручно, просто і красиво.

Соцмережі не впливають на SEO

Це правда лише частково. Так, безпосередньо соцмережі на просування не впливають, але опосередковано впливають і ще як. Соцмережі дозволяють краще і швидше індексувати сайт, крім того, побічно сприяють отриманню природних посилань і цільового трафіку. Ви ще не в соцмережах? А даремно!

Позиція ТОП-7 крутіше, ніж ТОП-11

Багато експерименти показують протилежне. На перший результат другої сторінки клікають частіше, ніж на 7 місце першої сторінки пошукової видачі. Тому не кожне місце в ТОПі однаково корисно.

Унікальний текст гарантує ТОП

На ранжування сайтів впливає безліч факторів, одних унікальних текстів мало.
Крім того, текст повинен бути не тільки унікальним технічно, а й за змістом.
Ні для кого не секрет, що на перших місцях видачі можна зустріти сайти з краденим контентом. Тому сайт повинен бути в цілому краще конкурентів, щоб потрапити в ТОП.
Просувайте сайт правильно. Потрібна допомога – замовте послугу просування сайту у нас.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення