Підготовка сайту до просування


Підготовка сайту до просування

Створили сайт? Збираєтеся зайнятися його просуванням? Хочете це зробити самостійно? Спочатку перевірте, чи зручний він користувачам і відповідає вимогам пошукових систем.

Тег title прописаний для кожної сторінки?

Текст тега title відображається браузером в заголовку вікна. Цей текст стане посиланням на ваш сайт в результатах пошуку Google – це своєрідна візитна картка ресурсу. Тому дуже важливо правильно прописати title.

Мета-описи сторінок сайту (тег meta description) зрозумілі, привабливі і зазначені для кожної сторінки?

Цей тег часто лягає в основу фрагменту – короткого опису коментаря посилання в результатах пошуку. Переглядаючи результати пошуку, користувач дивиться на сніппет і вирішує, чи варто відвідати ваш сайт. Важливо правильно заповнювати meta description.

До всіх картинок прописаний атрибут «alt»?

Цей атрибут тега  допомагає пошуковим роботам зрозуміти, що зображено на картинці. Ну і користувачам, які з якихось причин не завантажили картинки з вашого сайту. Більше про підбір картинок до сайту читайте тут.

Заголовки в тексті містять ключові слова та оформлені тегами H1...H6?

Правильне оформлення заголовків допомагає відвідувачеві швидше зорієнтуватися на сторінці, і пошуковому роботу будуть зрозумілі зміст і структура такого документа.

На сайті немає спливаючих вікон і іншої агресивної реклами?

Спливаючі вікна і інша агресивна реклама відлякують користувачів. Сторінки з popunder-банерами, з clickunder і bodyclick рекламою завжди ранжуються нижче пошуковими системами, ніж сторінки без них.

Чи є у вас карта сайту?

Правильно складена карта сайту допомагає користувачеві легко знайти потрібну йому інформацію, а пошуковому роботу швидко виявити і проіндексувати сторінки вашого сайту.

Ви можете завжди покласти виконання цієї роботи на нас. Грамотно підготовлений до просування сайт зменшить витрати на зовнішню оптимізацію сайту.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення