Статті

підготовка сайту до просуванняСтворили сайт? Збираєтеся зайнятися його просуванням? Хочете це зробити самостійно? Спочатку перевірте, чи зручний він користувачам і відповідає вимогам пошукових систем.

Тег <title> прописаний для кожної сторінки?

Текст тега <title> відображається браузером в заголовку вікна. Цей текст стане посиланням на ваш сайт в результатах пошуку Google – це своєрідна візитна картка ресурсу. Тому дуже важливо правильно прописати <title>.

Мета-описи сторінок сайту (тег meta description) зрозумілі, привабливі і зазначені для кожної сторінки?

Цей тег часто лягає в основу фрагменту – короткого опису коментаря посилання в результатах пошуку. Переглядаючи результати пошуку, користувач дивиться на сніппет і вирішує, чи варто відвідати ваш сайт. Важливо правильно заповнювати meta description.

До всіх картинок прописаний атрибут «alt»?

Цей атрибут тега <img> допомагає пошуковим роботам зрозуміти, що зображено на картинці. Ну і користувачам, які з якихось причин не завантажили картинки з вашого сайту.

Заголовки в тексті містять ключові слова та оформлені тегами <H1>...<H6>?

Правильне оформлення заголовків допомагає відвідувачеві швидше зорієнтуватися на сторінці, і пошуковому роботу будуть зрозумілі зміст і структура такого документа.

На сайті немає спливаючих вікон і іншої агресивної реклами?

Спливаючі вікна і інша агресивна реклама відлякують користувачів. Сторінки з popunder-банерами, з clickunder і bodyclick рекламою завжди ранжуються нижче пошуковими системами, ніж сторінки без них.

Чи є у вас карта сайту?

Правильно складена карта сайту допомагає користувачеві легко знайти потрібну йому інформацію, а пошуковому роботу швидко виявити і проіндексувати сторінки вашого сайту.

Ви можете завжди покласти виконання цієї роботи на нас. Грамотно підготовлений до просування сайт зменшить витрати на зовнішню оптимізацію сайту.