Переваги та недоліки безкоштовного сайту


Щоб створити успішний і прибутковий сайт, перш за все, необхідно мати бажання і налаштувати себе на досить тривалу і трудомістку роботу. Крім бажання і старанності вам знадобляться деякі кошти, щоб замовити послугу хостингу та зареєструвати доменне ім'я. Але, є й інша можливість створення сайту за допомогою наявних безкоштовних сервісів, наприклад Ucoz та багатьох інших.
Звичайно ж, можливість мати власний ресурс, при цьому нічого не заплативши, приваблює дуже багатьох користувачів інтернету. І для створення своєї першої особистої сторінки чи тестового сайту безкоштовний домен і хостинг підійде якнайкраще. Але якщо більш детально розглянути всі переваги та недоліки безкоштовних сайтів, то приходиш до єдиної думки про те, що безкоштовний сайт ніяк не підійде для створення серйозного і головне прибуткового сайту.

Ось деякі переваги і недоліки, які характеризують безкоштовний сайт

  • Користуючись безкоштовним сайтом, вам дуже важко буде його просувати. Тематичні каталоги, посилання з яких додають вашому сайту «ваги і авторитету» (що сприяє просуванню), як правило відмовляються реєструвати сайти з безкоштовним доменом чи хостингом. Безкоштовний сайт викликає недовіру, а якщо будувати ділові відносини, не повинно бути ніяких підозр і недовіри. Наприклад, якщо ви хочете створити інтернет магазин, то, звичайно ж, безкоштовний сайт для цього не підійде, оскільки люди не будуть купувати у вас товар, боячись довірити свої грошові кошти.
  • Якщо раптом з безкоштовним хостингом щось трапиться, виникнуть певні проблеми, то ви не будете мати можливість поміняти провайдера, зберігши всю аудиторію сайту, так як домен, по суті, не буде вашим. Тобто вам доведеться знову починати все з нуля. Тому, звичайно, неможливість переходу на інший хостинг є одним з найбільших мінусів безкоштовного сайту.
  • Використовуючи безкоштовний сайт, вам ніхто не зможе дати гарантію безпеки і збереження всіх складових вашого сайту, бо там, як правило, не відбувається резервне копіювання даних. Тільки хороший платний хостинг зможе надати вам гарантії збереження ваших даних, оскільки хороший хостинг-провайдер проводить щодобове збереження всіх наявних даних на інший сервер, щоб мати можливість відновити роботу всіх сайтів без жодних втрат, у випадку, якщо що-небудь станеться з основним робочим сервером.
  • Якщо ви вирішите створювати безкоштовний сайт, то щодо технічної підтримки можете забути одразу. Вже більшість власників власних безкоштовних сайтів знають про те, що у разі будь-яких перебоїв у роботі або повної недоступності сайту, до технічної підтримки безкоштовних хостерів достукатися просто неможливо. Дуже важливо для безперебійної роботи сайту мати налагоджений зв’язок  з вашим провайдером.
  • Безкоштовний сайт дуже погано індексується пошуковими системами, причому деякі з них не індексуються взагалі. Цей факт вкрай негативно впливає на успіх в розкручуванні веб-сайту. Адже саме пошукові системи інтернету були і залишаються основним джерелом трафіку веб-сайтів. А якщо сайт не індексується або індексуються катастрофічно повільно, то відвідуваність такого ресурсу буде дуже невелика.

Ще одним вагомим недоліком сайту, створеного безкоштовно, є його шаблонний вигляд. Тобто, про якісний дизайн тут говорити не доводиться. Але в Інтернеті, як і серед людей, зустрічають по одягу.
Хочеться сказати і про переваги безкоштовних сайтів, але, на жаль, вона тільки одна - безоплатність, тобто можливість створення сайту без вкладення грошей.

 


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення