shidnyj

  Оренда сайтів. Орендований сайт візитка – плюси і мінуси

  Все більше цікавих послуг пропонують для бізнесу програмісти і веб-розробники. Однією з таких послуг є оренда сайту. Це порівняно нова послуга, що не заважає ставати їй популярною.

  Переваги оренди сайтів

  Переваг у такого способу заявити про себе в мережі дуже і дуже багато. В результаті такого орендування замовнику не доводиться витрачати гроші на розробку сайту з нуля, займатися продумуванням дизайну і змушувати розробника працювати, не покладаючи рук. Ресурси, що здаються в оренду, можуть бути як вже існуючими розкрученими сайтами, так і написаними спеціально для оренди по вашому замовленню.
  У більшості випадків клієнти беруть сайт візитку в оренду, щоб підключити контекстну рекламу і в найкоротший термін вивчити як працює інтернет реклама саме в їхньому конкретному випадку. Після цього клієнт вибирає, чи

  • залишатися йому на орендованому сайті
  • замовляти розробку власного сайту і розвивати його
  • як інколи буває, покинути спроби розвивати бізнес в інтернеті.

  Звичайно ж для такої роботи годяться сучасні, технічно грамотно написані сайти, привабливі та зручні для роботи.

  Недоліки

  Однак у цього методу є і свої недоліки. Перш за все, замовникам не подобається, що орендований сайт не належить їм повністю. У власність клієнтів віддається лише контактна інформація – нічого більш клієнт змінювати не в праві. Як тільки контракт на оренду сайту розривається, вся його контактна інформація видаляється.

  Ціна орендованого сайту

  Замовляючи оренду сайту, варто не раз зважити всі «за» і «проти». Якщо не хочете переплачувати зайвого, прикиньте приблизний бюджет створення сайту з нуля і вартість оренди сайту. Природно припустити, що другий варіант повинен бути набагато вигідніше для вас. Якщо ж ні, відмовтеся від співпраці з власниками ресурсу або вирішите питання на користь створення та розвитку сайту.
  Як правило, вартість оренди сайту буде трохи вище в тому випадку, якщо орендований сайт вже розкручений і має певний рейтинг. Аудиторія такого сайту вже існує і буде постійно розширюватися, а у вас з’явиться більше потенційних клієнтів і постійних покупців.

  Важливим моментом є подальше укладання договору на оренду сайту. В ньому мають бути чітко прописані всі деталі оренди, щоб уникнути неоднозначних ситуацій. Зазвичай, після підписання договору замовнику надається адміністративний доступ до сайту з можливістю внесення своїх контактних даних. У випадку інтернет магазину такі можливості розширюються до зміни ціни товарів. Всі інші функції по супроводу сайту бере на себе власник ресурсу.
  Як показує практика, в тому випадку, якщо оренда сайту і справді продумана, цей варіант стає вигідним для обох сторін – і для замовників, і для виконавців. Першим не доводиться робити ніяких великих фінансових витрат для створення і розробки сайту, в той час як другі надійно захищені від співпраці з недобросовісними замовниками.

  Замовити оренду сайту можна і у нас. Вартість такої послуги від 500 грн в місяць. Детальна ціна визначається для кожного конкретного випадку окремо і прописується в договорі. Мінімальний термін замовлення – 3 місяці.

  Поділитися в соцмережах
  Contact

  Готові замовляти?

  Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
   вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
   +38 067 603 6631
  • Години роботи
   Пн - пт: 10.00 - 18.00
  © Copyright 2009 – 2020. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
  Contact
  Поділитися в соцмережах
  Call Now Button