Оренда сайтів. Орендований сайт візитка - плюси і мінуси


Оренда сайтів. Орендований сайт візитка - плюси і мінуси

Все більше цікавих послуг пропонують для бізнесу програмісти і веб-розробники. Однією з таких послуг є оренда сайту. Це порівняно нова послуга, що не заважає ставати їй популярною.

Переваги оренди сайтів

Переваг у такого способу заявити про себе в мережі дуже і дуже багато. В результаті такого орендування замовнику не доводиться витрачати гроші на розробку сайту з нуля, займатися продумуванням дизайну і змушувати розробника працювати, не покладаючи рук. Ресурси, що здаються в оренду, можуть бути як вже існуючими розкрученими сайтами, так і написаними спеціально для оренди по вашому замовленню.
У більшості випадків клієнти беруть сайт візитку в оренду, щоб підключити контекстну рекламу і в найкоротший термін вивчити як працює інтернет реклама саме в їхньому конкретному випадку. Після цього клієнт вибирає, чи

  • залишатися йому на орендованому сайті
  • замовляти розробку власного сайту і розвивати його
  • як інколи буває, покинути спроби розвивати бізнес в інтернеті.

Звичайно ж для такої роботи годяться сучасні, технічно грамотно написані сайти, привабливі та зручні для роботи.

Недоліки

Однак у цього методу є і свої недоліки. Перш за все, замовникам не подобається, що орендований сайт не належить їм повністю. У власність клієнтів віддається лише контактна інформація - нічого більш клієнт змінювати не в праві. Як тільки контракт на оренду сайту розривається, вся його контактна інформація видаляється.

Ціна орендованого сайту

Замовляючи оренду сайту, варто не раз зважити всі «за» і «проти». Якщо не хочете переплачувати зайвого, прикиньте приблизний бюджет створення сайту з нуля і вартість оренди сайту. Природно припустити, що другий варіант повинен бути набагато вигідніше для вас. Якщо ж ні, відмовтеся від співпраці з власниками ресурсу або вирішите питання на користь створення та розвитку сайту.
Як правило, вартість оренди сайту буде трохи вище в тому випадку, якщо орендований сайт вже розкручений і має певний рейтинг. Аудиторія такого сайту вже існує і буде постійно розширюватися, а у вас з'явиться більше потенційних клієнтів і постійних покупців.

Важливим моментом є подальше укладання договору на оренду сайту. В ньому мають бути чітко прописані всі деталі оренди, щоб уникнути неоднозначних ситуацій. Зазвичай, після підписання договору замовнику надається адміністративний доступ до сайту з можливістю внесення своїх контактних даних. У випадку інтернет магазину такі можливості розширюються до зміни ціни товарів. Всі інші функції по супроводу сайту бере на себе власник ресурсу.
Як показує практика, в тому випадку, якщо оренда сайту і справді продумана, цей варіант стає вигідним для обох сторін - і для замовників, і для виконавців. Першим не доводиться робити ніяких великих фінансових витрат для створення і розробки сайту, в той час як другі надійно захищені від співпраці з недобросовісними замовниками.

Замовити оренду сайту можна і у нас. Вартість такої послуги від 500 грн в місяць. Детальна ціна визначається для кожного конкретного випадку окремо і прописується в договорі. Мінімальний термін замовлення – 3 місяці.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення