Навіщо компанії потрібен власний домен?


Навіщо компанії потрібен власний домен?

  • Легке запам'ятовування адреси сайту. Потенційний клієнт або майбутній партнер по бізнесу легко запам’ятає коротку адресу сайту, побачивши його на візитній картці, почувши в рекламному ролику і т.д. Крім того, кожен відвідувач вашого сайту при бажанні або необхідності може поділитися інформацією зі своїми друзями і колегами, продиктувавши його адресу по телефону.
  • Швидкий пошук в мережі. Будь-який користувач Інтернету при пошуку вашої компанії спершу спробує набрати адресу www.компанія.ua або www.компанія.com - значить, краще всього, якщо ви зареєструєте такий домен. Якщо дозволяють кошти, краще зареєструвати декілька доменів з різними найбільш ймовірними варіантами написання назви вашої компанії, як повними, так і скороченими. В іншому випадку такими доменами можуть заволодіти ваші конкуренти, що завдасть шкоди вашій компанії.
  • Солідність компанії. Відсутність у сайту компанії власного доменного імені сприймається користувачами Інтернету як нестача коштів у компанії на його покупку або її несерйозне ставлення до сучасних технологій. Клієнти неохоче відвідуватимуть сайт з довгим складним ім'ям, особливо якщо воно зареєстровано на безкоштовному хостингу. Тому багато компаній купують окремі доменні адреси для різних підрозділів, торгових марок, а в окремих випадках і для конкретних продуктів.
  • Незалежність від провайдера. Відсутність назви інтернет-провайдера в адресі вашого сайту дозволяє залишати його незмінним при переході на обслуговування до іншого провайдера, а отже, зберігає незмінними і всі посилання на ваш сайт з будь-яких інших ресурсів в Інтернеті. Крім того, користувачі Мережі, які відвідали сайт, без зусиль знайдуть його і через тиждень, і через місяць на тому ж самому «місці».
  • Створення поштового сервера компанії. Зареєструвавши доменне ім'я, ви можете замовити і віртуальний поштовий сервер і створити для кожного співробітника корпоративну поштову адресу виду співробітник@компанія.ua.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення