pbb-man

Кошторис створення сайту

Коли замовник дізнається про приблизну вартість створення сайту, у відповідь іноді можна чути щось на кшталт: «Чому так дорого?!». Відповідь досить очевидна: чим складніший, якісніший, непересічний сайт, тим більше потрібно праці для його розробки, а за вкладені зусилля команди фахівців необхідно платити. Втім, це просто слова. Спробуємо розібратися в деталях формування кошторису?

Деталі складання кошторису на створення сайту

Ми вже писали про етапи створення сайту та про те, які фахівці над ними працюють. Припустимо, що середня ставка за годину становить плюс мінус 400 грн. Для розробки не надто складного сайту в середньому потрібно 12 робочих днів з 8-ми годинним графіком. Таким чином, вартість сайту від ідеї до запуску в роботу становить близько 50 годин і, відповідно, 20 000 грн, які будуть поділені між розробниками.

Навіть якщо ви знайдете крутого веб-майстра, який здатний поодинці створити сайт з нуля, зробити його розкрутку та просування, це не знизить ваші витрати, оскільки такі фахівці високо цінують свою працю.

Проте не варто зневірятися. Кошторис на розробку сайту може сильно змінюватись в залежності від регіону, компанії-розробника та типу сайту. Студії, що працюють в районних центрах, можуть скласти для клієнта більш “приємний” кошторис, іноді при тій же якості роботи. Навпаки, столичні фахівці цінять свій час за вищими тарифами.

Тип сайту також відіграє велику роль. Якщо ви замовляєте односторінковий сайт або візитку, то його вартість буде відносно невисокою. Якщо ж ви хочете створити корпоративний або туристичний сайт, інтернет-магазин або соціальну мережу, тобто великий веб-ресурс, що вимагає розгорнутого функціоналу, ретельного опрацювання юзабіліті, оригінального дизайну, то кошторис на його розробку на порядок вищий.

кошторис на розробку сайту

Для чого потрібний кошторис?

Оцінка вартості проекту перед запуском необхідна, щоб:

 • розробник дізнався бізнес-мету клієнта та його очікування. Отримання конкретних орієнтирів перший крок до бажаного результату;
 • клієнт міг вирішити, чи підходять йому ваші послуги за заявленими цінами, і наскільки вигідні такі інвестиції;
 • розробник грамотно розпланував ресурси, які будуть потрібні в роботі.

Цінник на веб розробку повинен бути конкурентним, відповідати очікуванням замовника та потребам розробника.

Що стоїть за низькими цінниками у кошторисі?

Ви знайшли агенцію, у якої вартість розробки подібного типу сайту набагато нижча, ніж у конкурентів? Причин для цього може бути кілька:

 • у студії мало замовників і вона знижує ціну;
 • студія хоче набрати більше замовників за невелику вартість, чекати якісної роботи в такому разі марно;
 • студія — початківець на ринку веб розробки і немає великого професійного досвіду;
 • студія не розуміє, як розраховувати вартість проекту та пропонує суму, яка не відповідає реальним трудовитратам.

Детальний кошторис створення сайту оцінюється в кожному конкретному випадку виходячи з необхідного обсягу робіт, і  формується для кожного замовника індивідуально.

 

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button