pbb-man

Як зробити ваш мобільний сайт швидшим?

Кожен користувач мережі, як правило, поспішає, і може покинути сайт, не дочекавшись швидкої відповіді. Звідси мінімальний час завантаження сторінок сайту стає одним з пріоритетів для веб-майстрів.
Швидкість стає ще більш важливою, коли мова заходить про мобільну версію вашого сайту. Мобільні користувачі, як правило, постійно знаходяться в русі, і у них буде дуже мало терпіння для мобільних сайтів, які довго завантажуються. Тому, якщо ви хочете затримати увагу мобільних користувачів на своєму ресурсі, швидкість вашого мобільного сайту повинна підвищуватися.
Ось декілька порад про те, як це зробити в 2018 році, коли Google вирішив запустити свій Mobile First Index.

Не використовуйте переадресацій

Переадресація уповільнює ваш сайт, оскільки серверу потрібно деякий час, щоб знайти і отримати вихідний документ, куди веде редірект. Додатковий час, який займе цей процес, може збільшити ваш показник відмов. Тому зведіть до мінімуму ваші переадресації, якщо ви хочете затримати увагу своїх відвідувачів.

Використовуйте оптимізовані зображення

Наявність великої кількості зображень на сторінці сайту означає, що їм буде потрібно чимало часу для завантаження. Щоб прискорити роботу, використовуйте стиснуті зображення і масштабуйте їх окремо для мобільних пристроїв. Якщо ви можете зменшити кількість використовуваних зображень на своєму веб-сайті без шкоди для нього, це буде ще краще.

Спростіть веб-дизайн ресурсу

Веб-сайт, розроблений з усіма «свистками і дзвіночками», виглядає дуже вражаюче. Обсяг коду, який він тягне за собою, також дуже вражає, що робить ваш сайт більш важким і, отже, повільнішим. Робіть веб-дизайн зі смаком, але простим. Зробіть свій сайт більш легким для завантаження на всіх пристроях.
Зведіть використання користувацьких шрифтів до мінімуму. Такі шрифти красиво виглядають, але використовують багато JavaScript або CSS ресурсів. Якщо можливо, уникайте використання користувацьких шрифтів, але якщо загальний зовнішній вигляд вашого сайту в значній мірі залежить від них, ви повинні хоча б обмежити їх використання.

Активуйте Google AMP

Активація проекту Google Accelerated Mobile Pages (AMP) на сторінках вашого сайту змусить його виглядати чудово і швидко завантажуватися в реальному часі, незалежно від платформи пристрою. AMP використовує ультра-мінімалістичний HTML, щоб прискорити завантаження контенту на вашій мобільній сторінці.

Скоротіть кроки реєстрації

Типовий процес реєстрації на веб-сайті включає, як правило, п’ять-шість кроків. Щоб прискорити роботу, скоротіть реєстрацію до двох-трьох кроків. Позбувшись від зайвого коду, ви зробите ваш ресурс легше і швидше.

Увімкніть кешування браузера

Мобільні браузери тепер маю можливість «запам’ятовувати» ваші сторінки і зберігати переглянуті дані на вашому смартфоні або планшеті для їх подальшого використання. Після активації кешування браузера, обслуговування сторінок сайту на мобільних пристроях буде швидше.

Мінімізуйте свій код

На вашому веб-сайті є тонна коду, і, як правило, деякі символи в ньому, ймовірно, зайві або зовсім непотрібні. Змініть код свого сайту, видаливши їх і зробіть свій сайт більш ефективним.

Зробіть SEO оптимізацію свого мобільного сайту

Google Mobile First Index призначений для використання мобільних сайтів в якості основи для ранжування та пошуку Google. Індекс Mobile-First дає веб-майстрам мотивацію прискорити роботу своїх сайтів, оскільки швидкість сторінки є одним з факторів мобільного SEO. Оптимізація сайту, його швидке завантаження дасть можливість отримати сайт, який буде добре працювати і приносити вам користь.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button