Як поміняти компанію, що надає послуги SEO-просування сайту, безболісно для свого бізнесу?


Як поміняти компанію, що надає послуги SEO-просування сайту, безболісно для свого бізнесу?

Ця стаття буде корисна для тих, хто вже займається просуванням свого сайту.
Почнемо, мабуть, з роз'яснення, що таке SEO. SEO - search engine optimization (оптимізація під пошукові системи), це комплекс заходів для підняття позицій сайту в пошукових системах.
Причини невдоволення оптимізатором різні: у когось немає ефекту і зростання позицій, комусь не надають інформацію про поточні позицій, тобто немає ніякої звітності, комусь не подобається грубість або манера спілкування менеджерів, підсумок один - більшості незрозуміло, за що саме вони платять гроші.
На всякий випадок, уточнимо, що гроші платяться - за постійну роботу з сайтом (його покращують зсередини, оптимізують, міняють тексти, створюють сторінки, аналізують проблеми і т.д.) і за постійну закупівлю посилань на ваш сайт, а також за розміщення посилань на соціальних сайтах і проектах (форуми, блоги, тематичні портали і т.д.). Велика кількість посилань на ваш сайт все ще є основним гарантом успішного просування. Компанія, що надає послуги з просування, також відповідає за вибір "правильних місць закупівлі посилань", їх кількості і т.д. Це важливий момент. Саме від цього залежатиме кінцевий ефект зростання позицій Вашого сайту в пошукових системах.
На питання: "Чому ви від них не йдете?" більшість клієнтів відповідають: "Нам сказали, що якщо ми вирішимо піти і змінимо постачальника послуг просування, наші позиції сильно впадуть або ми взагалі пропадемо з видачі". А ось тут, і хочеться внести роз'яснення, щоб у людей, що потрапили в таку ситуацію не виникало помилок.

  • Так, це правда, позиції сайту при зміні постачальника послуг просування сайту швидше за все дійсно "просядуть" (впадуть на кілька пунктів, можуть і на 20-30).
  • Тривати це буде не довго, певний період часу - частіше близько 2-3 місяців.
  • При правильному виборі нового оптимізатора, позиції почнуть повертатися і повернуться на колишній рівень, а, можливо, стануть кращими, якщо нова компанія розбирається в послугах SEO.

Причини падіння сайта наступні:

  • Не відомо які саме посилання і в якій кількості перестануть працювати в даний період часу. Тому нова закупівля посилань новою компанією не буде дорівнює ефективності минулих посилань, тому зазвичай і трапляється початкове велике "просідання"
  • Не відомо які посилання за якістю закуповував минулий постачальник SEO, в ідеальному варіанті - повинні потроху купуватися і вічні посилання, тоді такого просідання не буде. Але багато інтернет-агентств не зацікавлені в цьому, тому в роботі використовують тільки тимчасові посилання, що спочатку забезпечує швидкий і високий зріст позицій сайту, а при відмові від компанії - різке падіння всіх позицій. Тобто, це ще й показник неетичності самої компанії.

Що ж все-таки робити?

В даний час у будь-якої людини є вибір. Ваш сайт - це обличчя вашої компанії в Інтернеті, якщо вас з якоїсь причини не влаштовує нинішня компанія-оптимізатор, то сміливо звертайтеся в іншу. Так, якийсь період часу швидше за все, доведеться потерпіти зниження відвідуваності сайту, зате після ви розпрощаєтеся з головним болем, побачите результати і будете працювати з тією компанією, яку оберете самі. Не бійтеся, правильно закладена стратегія згладжує миттєві тактичні помилки. Завжди дивіться в майбутнє!


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення