Як створити справді хороший сайт


Вам потрібен свій сайт і ви хочете, щоб він був ефективним. Але які критерії визначають якісний рівень хорошого сайту? Це далеко не повний список вимог. Але, поки, зупинимося на них ...

Зміст сайту

Сайт повинен містити інформацію (контент сайту). Напевно, ви вже багато разів читали про це? Тоді, прочитайте ще раз і вдумайтеся - сайт повинен містити ІНФОРМАЦІЮ. Саме через неї користувачі прагнуть в Інтернет. Чим більше конкретної інформації, тим легше зібрати велику аудиторію його відвідувачів.

Дизайн сайту

Хоча, є приказка, що по одягу зустрічають, я зробив цей пункт другим після інформації. Але це зовсім не означає, що дизайн сайту менш важливий. Перше, з чого починають оцінку сайту, це його зовнішній вигляд, а вже потім роблять висновки, вивчаючи вміст. Сайт - це перший контакт вашого клієнта з вашою компанією і якість (рівень) оформлення сайту прямо показує рівень поваги до клієнта, що існує в компанії. Історія іміджевої реклами вже існує близько 200 років (не в нас, звичайно), а це багато що означає. Сайт - обличчя фірми в Інтернеті, і за якістю його оформлення будуть судити про вас і будуть порівнювати вас з вашими конкурентами. Крім акуратного виконання, існує ще безліч правил, які необхідно враховувати. Є технічні тонкощі, наприклад - розмір графічних файлів, виправданість застосування деяких технологій, режими завантаження сторінок. А є більш приховані: естетична цінність, правильність та сумісність колірного балансу, грамотність пропорцій і перспектив за обсягом і висвітлення.

Структура та зручність навігації сайту

Хороший сайт - завжди ретельно продуманий. Користувач повинен легко розуміти структуру сайту і специфіку пропозиції компанії по навігації сайту, а інструменти навігації сайту повинні бути зрозумілі. Добре, коли навігація враховує не тільки розділи сайту, але і зручність роботи з кожною його сторінкою. Хороший сайт не повинен мати "порожніх" сторінок з повідомленнями про здійснювані роботах по наповненню

Граматика і стиль у тексті

Помилки і погана літературна стилістика в тексті - неприпустимі на сайті. Недотримання правил верстки тексту, підбору шрифтів і їх розміру - також знижують його оцінку користувачем.

Оновлення та поповнення вмісту сайту

Щоб користувачі постійно поверталися до вас, сайт повинен бути "живим". Оновлення застарілої інформації і поповнення нової повинно проводитися регулярно. Дуже добре, коли це доручено конкретній людині чи колективу.

Якісне програмування

Світ різноманітний. І Інтернет теж. Існують різні браузери і безліч їх версій, у користувачів різні розміри моніторів і різне розділення екранів, є різні кодування тексту і різні шрифти. Але все це не повинно бути перешкодою між користувачем і вашим сайтом. Хороший сайт не повинен містити зайвий код, а програмні рішення повинні працювати без помилок і "допомагати" звичайній людині не помилятися.

Інтерактивність

Інтернет дозволяє вести спілкування в обох напрямках. Користувач завжди може звернутися з проханням або питанням, якщо є адреса електронної пошти. А своєчасна відповідь залишить хороше враження про сайт і його власників. Різні програмні рішення на вашому сайті, можуть ще більше сприяти підвищенню інтерактивності.

Правильна індексація та просування сайту

Більшість користувачів знаходять необхідну інформацію в пошукових системах і каталогах посилань. Хороший сайт повинен містити необхідні ключові слова й опис для пошукових систем, містити якісний контент, з урахуванням ефективного відклику на запит користувача. А проведена рекламна компанія не повинна використовувати "спам".

 


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення