pbb-man

Як створити ідеальний план редизайну сайту

Редизайн сайту зробити непросто, і це складний процес. Існує безліч причин, за якими існує необхідність в переробці сайту. Якщо ви хочете залучити більше трафіку на веб-сайт і генерувати більше потенційних клієнтів, змінити акценти та свої цілі для збільшення продаж, ви можете розглянути питання про зміну дизайну сайту. Більше половини людей складають першу думку про компанію, що базується на дизайні сайту. Ідеальний план реконструкції веб-сайту – це ключ, який допоможе вам та вашим клієнтам досягти успіху.
Незрозуміла навігація або надто складні шаблони сайтів можуть негативно вплинути на поведінку вашого клієнта на сайті. Потрібно залишити застарілий веб-сайт позаду та шукати шляхи створення найкращого ресурсу за допомогою простої навігації та цікавого для користувачів контенту.
Можливо веб-сайт не має достатньої функціональності та гнучкості, щоб відповідати сучасним стандартам веб-дизайну. Якщо сайту вже більше 4 років, слід враховувати, що за цей час кардинально змінився підхід та технології  сайтобудування.
Майте на увазі, що редизайн не означає ребрендинг. Ви повинні заздалегідь планувати всі роботи по редизайну, якщо хочете, щоб цей проект був успішним.
Це керівництво допоможе вам побудувати ідеальний план реконструкції сайту:

Проаналізуйте існуючий веб-сайт і визначте свої цілі

Перш ніж почати проект, ви повинні проаналізувати поточний веб-сайт. Як працює поточний сайт? Які сфери потребують поліпшення? Ви можете перевірити середню кількість відвідування сайту впродовж  місяця, місячний показник відмов, час, потрачений користувачами на сайті, найефективніші ключові слова за даними трафіку, загальна кількість вхідних посилань за доменом та обсяги продажів на місяць тощо.
Після того, як ви проаналізуєте ці показники, розробіть план редизайну, розпочніть розробку веб-сайту, який відповідає вашим цілям. Ваша головна мета – збільшення продаж.
Ви також повинні стежити за конкурентами та їх продуктивністю. За допомогою інструментів SEMrush, Expona, Screamingfrog або подібних ви можете проаналізувати свій сайт та порівняти його з конкурентами.

Перегляньте існуючий вміст

Контент, як і раніше, є королем на сайті. План проекту для реконструкції вашого веб-сайту має включати в себе інвентаризацію існуючого вмісту.
Перевірте поточні сторінки, перероблені веб-сторінки, вхідні посилання, найпопулярніші ключові слова, і вирішуйте, чи буде цей контент  давати користь на вашому сайт із переробленим дизайном. Тоді ви можете вирішити, зберегти його чи переробити.
Залишіть корисний вміст на новому сайті, і зніміть застарілий, слабо написаний. Вміст – це один із найцінніших ресурсів, і це шлях до з’єднання з вашими клієнтами. Якщо ви хочете мати перевагу пошукової системи, вам потрібно звернути увагу на якість контенту.

Оптимізуйте свій сайт для відображення

Тривалість уваги відвідувачів становить 5-7 секунд. За цей дуже короткий час вони вирішують переглядати або залишити  сайт. Отже, вам потрібен простий і інформативний сайт, щоб забезпечити хорошу роботу з користувачем. Ваш сайт може мати привабливі візуальні ефекти та привабливий вміст для залучення людей, але відвідувачам потрібна зручна навігація, щоб зрозуміти, куди піти далі. Плавна навігація, чітко структурована подача, цікавий вміст та привабливі заклики до дії можуть збільшити імовірність того, що користувач продовжить перегляд сайту.

Замовити редизайн сайту можна у нас.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button