pbb-man

Факти про веб дизайн, про які ви раніше не думали

Всім нам подобається приголомшливо красивий веб-сайт, але якщо сьогодні ви не врахуєте деякі важливі факти веб дизайну, ваш сайт ніхто не побачить.
Загальна думка полягає в тому, що хороший веб-дизайн вимагає правильного розміщення елементів, настройки кольорів на свій смак, додавання контенту і т.п. Це звичайна практика, і, іноді це може навіть призвести до хорошого веб-сайту.
При цьому, якщо ви хочете, щоб сайт приносив вам користь, а не просто виглядав добре, вам потрібно більше. Вам потрібен веб майстер, який знає, як керувати всіма маленькими невидимими, але критично важливими деталями, і може дійсно підштовхнути ваш сайт до вершини.
Ось деякі чинники, які відіграють важливу роль у забезпеченні правильного функціонування вашого сайту.

Шаблон не чарівний

Почнемо з елементу, який строго пов’язаний з дизайном вашого сайту. Шаблони – це простий спосіб створити новий сайт, і без особливих зусиль ви можете створити веб-сайт всього за кілька годин.
На жаль, не все, що блищить, золото. Хоча шаблони можуть бути корисними, вони мають серйозні обмеження і недоліки. Наприклад, з великою кількістю доступних налаштувань ви можете створити захаращені сторінки, які заважають вашому користувачеві.
Більш того, код, що працює за шаблоном, може бути не таким чистим, як повинен бути, і це суттєвий недолік, якщо ви хочете, щоб ваш сайт добре працював. Якщо ви спробуєте реалізувати функції, для яких шаблон не розроблений, ви можете отримати захаращений код і неорганізований дизайн.

Грамотний і чистий код – це двигун

Коли ваш сайт виглядає добре, а функції, які ви створили, працюють правильно, вам може здатися, що все відмінно, але, на жаль, це часто буває не так.
Код – це не те, що ви бачите своїми очима, але його вплив на перформанс вашого сайту має першорядне значення.
Якщо погано написаний код впливає на ваш веб-сайт, Google та інші пошукові системи можуть мати проблеми з пошуком інформації в ньому і можуть не відображати її правильно в результатах пошуку. Як наслідок, ваш органічний трафік буде низьким, що небажано для вашого бізнесу.
Якщо код вашого сайту дійсно брудний, роздутий або зламаний, ви можете потрапити під бан пошукових систем, і сайт навіть не з’явиться в результатах.

Працюйте з різними браузерами

Цей момент строго пов’язаний з попереднім з приводу кодування. Кожен браузер бачить код вашого сайту по-різному. Тому, якщо ваш веб-сайт відмінно виглядає в Chrome, наприклад, це не означає, що один і той же результат ви побачите в Safari, FireFox або інших веб-браузерах. У деяких з них дизайн може виглядати зламаним, або деякі функції можуть взагалі не працювати.
Це проблема, яку можуть вирішити тільки хороші веб-дизайнери та розробники, оскільки вони мають великі знання в питаннях HTML, CSS і різних браузерів. Тестування і виправлення вашого сайту для роботи з декількома браузерами – важлива частина вашого проекту, яка запобігне втраті дорогоцінного трафіку.

Дизайн все ще має значення

Всі технічні аспекти, про які ми говорили досі, не означають, що хороший дизайн не має значення. Візуальний вплив все ще працює на ваших відвідувачів.
Проте, веб-професіонал розробить не тільки те, як буде виглядати ваш сайт, але навіть те, як він буде організований, тому що хороший веб-дизайн, по суті, орієнтований на мету.

Швидкість – це необхідність

Ось деякі статистичні дані, щоб проілюструвати, що ми маємо на увазі. 47% користувачів очікують, що веб-сторінка завантажиться через 2 секунди або менше, і 39% з них покинуть вашу сторінку, якщо цього не станеться.
Безсумнівно, швидкість важлива для вашого сайту. Швидке завантаження сайтів – це наслідок багатьох чинників. Ще раз, чистий код має життєво важливе значення, сторінки не повинні переповнюватися несуттєвими елементами, зображення повинні бути оптимізовані, настройки хостингу встановлені правильно, і т.д.
Ви здивуєтеся, побачивши, яке значення може мати тільки одна секунда в завантаженні сайту, як позитивне, так і негативне. Щоб оптимізувати швидкість ваших сайтів, вам потрібен професійний веб майстер, який знає, як правильно оптимізувати сайт.

Адаптивний дизайн

Люди отримують доступ до Інтернету з багатьох типів пристроїв. Ми вважаємо цілком очевидним, що наш улюблений веб-сайт можна переглядати з нашого комп’ютера або мобільного телефону. Насправді, щоб забезпечити перегляд сайту на будь-якому екрані, потрібно виконати певну роботу, результатом якої буде адаптивність вашого сайту.
Ваш веб-сайт повинен бути на 100% адаптивним, щоб гарантувати його зручний перегляд відвідувачами і зменшити число відмов. Уявіть собі розчарування відвідувача, який не може побачити меню або бачить обрізане або спотворене зображення.

Потрібний сайт? Звертайтесь в PBB-design.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button