pbb-man

Тренди веб-дизайну в 2015 році

1. Шрифти

Шрифти – невід’ємна складова будь-якого дизайну, вони завжди відігравали важливу роль в читабельності сторінки. Веб дизайн вже відходить від старомодних маленьких шрифтів.

2. Верстка

Веб-розробка завжди включала дві частини: дизайн та програмування.
Зараз поле діяльності у дизайнерів розширюється, оскільки вони можуть самі створювати сайти, отримуючи правильний код, не вдаючись до допомоги програмістів. Звичайно для деяких студій це хороший привід заощадити на верстальниках, але не можна все кинути тільки на дизайнера.
Однак, значення верстки в розробці сайту зменшується.

3. Адаптивний дизайн

Зовсім недавно ми користувалися тільки компами, телефонами і планшетами. Але прогрес не стоїть на місці, щороку з’являються нові гаджети, які змушують під себе підлаштовуватися. Зараз модно переглядати сайти на телевізорах і навіть смарт-годинниках. Але на компі сайт виглядає по одному, а на телевізорі зовсім по-іншому. І тому набирає обертів адаптивна верстка, щоб на кожному пристрої можна було переглядати сайти, щоб вони виглядали естетично, не втрачаючи при цьому якості.

4. Плоский дизайн

Microsoft, Google і Apple, визначили популярність плоского дизайну. Це не дивно, адже плоский дизайн не тільки приваблює своїм мінімалізмом, він ще й дуже практичний. Людина зайшовши на сайт не відволікається на непотрібні елементи, а відразу знаходить для себе корисний контент. Такий дизайн дозволяє відразу привернути до себе увагу, він простий, красивий і зручний.

5. Величезні зображення

Крупному шрифту – велику картинку!
У 2015 картинки будуть в центрі уваги, тому вони стануть, мабуть, найголовнішим елементом сторінки. Чим більше зображення, тим краще. В добавок модні і різні фільтри, такі як блюр, які зроблять картинку цікавіше, а текст читабельним.

6. Анімація і паралакс

Дуже модний напрямок. Вони є навіть на сайтах Apple і Google і це не дивно. Результати приголомшують, адже за допомогою паралакс-скролінгу конверсія сайту може підвищитися до 70%. Прокрутка дає ряд переваг, так як сторінка не вантажиться дуже довго, потрапити на інший розділ можна швидко і плавно, що теж дуже приємно.

7. Народження веб графіки

Всім відомо, що людина краще сприймає інформацію зором. Саме з цих міркувань інфографіка стає методом подачі інформації №1. Вся її краса полягає у швидкому та якісному сприйнятті і запам’ятовуванні. І тому виник новий напрям – вебграфіка. Вона незабаром замінить абзаци нецікавого тексту захоплюючою графікою.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button