shidnyj

Який хостинг найдешевший

Сайт готовий, а тепер перед автором стоїть завдання – придбати для нього хостинг. Тут він буде делегуватися протягом 24-х годин. Як відомо, компаній, що надають хостинги, безліч. Найчастіше власники намагаються вибрати найдешевші пропозиції. Але, варто знати, що дешевий хостинг, у багатьох випадках, може мати і негативні сторони.

Рідкісне явище – дешевий хостинг і висока якість

Конкуренція серед компаній, які надають дисковий простір на сервері, велика. Як правило, розцінки на послуги у всіх середні. Це і зрозуміло, адже кожен хоче залучити клієнтів і низька ціна одна з кращих переваг. Але ціна не може постійно опускатися все нижче і нижче. Адже тоді прибуток буде малий, а можливо, що і компанія буде працювати в збиток. Так що, побачивши пропозицію: найдешевший хостинг, не варто відразу ж намагатися ним скористатися. Адже ніхто не знає, які мінуси він має.

Часті недоліки дешевого хостингу

Для прикладу варто сказати, з якими наслідками зі знаком мінус може зіткнутися власник, вибравши хостинг дешево. Вони наступні:

 • нестабільна робота сайту. Сервери потрібні для того, щоб забезпечити наявність сайту в мережі протягом 24 годин 7 днів на тиждень. В іншому випадку ресурс може з’явитися на кілька годин увечері, вранці або зовсім делегуватися лише в середині ночі;
 • несанкціоноване розміщення реклами на сайтах. Це прерогатива тих серверів, де хостинг безкоштовний. Але дешеві хостинги не проти заробити на цьому, не повідомивши про власника ресурсу;
 • старе обладнання і низька швидкість роботи. Сервери постійно модернізують. Якщо це стара модель і тут розміщені тисячі сайтів, то швидкість роботи з ними падає. Довге завантаження сторінки веб-сайту – це причина, по якій більшість користувачів залишає ресурси.

Існує дешевий і надійний хостинг?

Примітно, але дешевий якісний хостинг все-таки можливий. Однак, зустріти пропозиції про нього звичайно важко. Відомі компанії, які встигли зарекомендувати себе або зовсім нові компанії, в честь ювілею чи відкриття, а також з інших причин роблять вагомі знижки – до 70 відсотків. Справжня удача знайти таку пропозицію. Адже зекономлені гроші можна пустити на розвиток сайту, його розкрутку, або на продовження терміну оренди місця на сервері.

Поділитися в соцмережах
Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2021. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Поділитися в соцмережах
Call Now Button