pbb-man

Який хостинг найдешевший

Сайт готовий, а тепер перед автором стоїть завдання – придбати для нього хостинг. Тут він буде делегуватися протягом 24-х годин. Як відомо, компаній, що надають хостинги, безліч. Найчастіше власники намагаються вибрати найдешевші пропозиції. Але, варто знати, що дешевий хостинг, у багатьох випадках, може мати і негативні сторони.

Рідкісне явище – дешевий хостинг і висока якість

Конкуренція серед компаній, які надають дисковий простір на сервері, велика. Як правило, розцінки на послуги у всіх середні. Це і зрозуміло, адже кожен хоче залучити клієнтів і низька ціна одна з кращих переваг. Але ціна не може постійно опускатися все нижче і нижче. Адже тоді прибуток буде малий, а можливо, що і компанія буде працювати в збиток. Так що, побачивши пропозицію: найдешевший хостинг, не варто відразу ж намагатися ним скористатися. Адже ніхто не знає, які мінуси він має.

Часті недоліки дешевого хостингу

Для прикладу варто сказати, з якими наслідками зі знаком мінус може зіткнутися власник, вибравши хостинг дешево. Вони наступні:

 • нестабільна робота сайту. Сервери потрібні для того, щоб забезпечити наявність сайту в мережі протягом 24 годин 7 днів на тиждень. В іншому випадку ресурс може з’явитися на кілька годин увечері, вранці або зовсім делегуватися лише в середині ночі;
 • несанкціоноване розміщення реклами на сайтах. Це прерогатива тих серверів, де хостинг безкоштовний. Але дешеві хостинги не проти заробити на цьому, не повідомивши про власника ресурсу;
 • старе обладнання і низька швидкість роботи. Сервери постійно модернізують. Якщо це стара модель і тут розміщені тисячі сайтів, то швидкість роботи з ними падає. Довге завантаження сторінки веб-сайту – це причина, по якій більшість користувачів залишає ресурси.

Існує дешевий і надійний хостинг?

Примітно, але дешевий якісний хостинг все-таки можливий. Однак, зустріти пропозиції про нього звичайно важко. Відомі компанії, які встигли зарекомендувати себе або зовсім нові компанії, в честь ювілею чи відкриття, а також з інших причин роблять вагомі знижки – до 70 відсотків. Справжня удача знайти таку пропозицію. Адже зекономлені гроші можна пустити на розвиток сайту, його розкрутку, або на продовження терміну оренди місця на сервері.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button