pbb-man

Дев’ять причин, чому замовляти створення сайтів потрібно у нас

Компанія PBB design вже більше 15 років займається розробкою і створенням інформаційних ресурсів в мережі Інтернет. Є багато компаній, фірм і фрілансерів, які цим займаються. У чому наші переваги в порівнянні з ними? Чому замовити створення сайту потрібно саме у нас?

 • Ми адекватно розуміємо місце сайту в бізнес-процесі компанії. Багато творців сайтів мислять віртуальними категоріями – “крута цмс”, “ліди”, “об’єктно-орієнтована парадигма” та іншими для багатьох незрозумілими термінами, який навряд чи стануть в нагоді замовнику в його господарській діяльності. Ми, перш ніж почати створення сайту насамперед вивчаємо бізнес замовника (в рамках відкритої інформації), і створюємо інтернет-ресурс з урахуванням специфіки даного бізнесу.
 • За вашою згодою ми не будемо використовувати комерційні і некомерційні стандартні системи управління контентом (типу Joomla, Bitrix, HostCMS, NetCat) та інші. Чому ж, запитаєте Ви, всі ж використовують, а Ви ні. Справа в тому, що стандартні CMS мають певний стандартний набір функціональності. У ньому включені модулі на всі випадки життя, що не в кращу сторону впливає на  продуктивність цих систем. А коли потрібно зробити щось специфічне для конкретного бізнес-процесу, то в стандартних CMS це буває зробити дуже складно, а іноді й неможливо.
 • Ми пропонуємо клієнту саме  стільки, скільки йому необхідно. Ми навіть можемо запропонувати менше ніж потрібно, щоб замовник сам зрозумів, наскільки необхідні йому ті чи інші модулі для сайту або інтернет-магазину. Багато хто прагне запропонувати замовнику якомога більше і те, що йому ніколи в житті не знадобиться. Ми підказуємо, але ніколи не нав’язуємо. Більше про те, як правильно замовити сайт.
 • Наші ціни конкурентні. Оплачуючи наші послуги, ви вкладаєте гроші перш за все в роботу, а не в оренду нашого офісу в центрі Львова тому, що його у нас там немає 🙂 І ми не страждаємо від цього. Ви теж.
 • Ми не кидаємо наших клієнтів. Після здачі проекту ми намагаємося надавати всебічну підтримку нашим партнерам. Наша допомога не обмежується технічними доробками і апдейтами. За бажанням клієнта ми можемо надати консультативну допомогу і в області інтернет-маркетингу. Але тільки за бажанням. Ми допомагаємо Вам вести бізнес, але не ведемо його за Вас.
 • Ми – компанія повного циклу. Ми виконуємо не тільки створення сайтів, але і надаємо послуги з аудиту сайтів, пошукового просування і оптимізації. Замовляючи сайт у нас – ви можете забути про все, що неодмінно супроводжує цей процес.
 • Підвищена безпека і збереження даних. Ми приділяємо особливу увагу безпеці й збереженню даних наших клієнтів. Адже інформація безцінна!!! Часом втрата інформації рівносильна втраті бізнесу.
 • Ми ведемо свою діяльність офіційно, платимо податки. Роботи проводяться в рамках укладених договорів, після закінчення робіт надається повний пакет документів.
 • Ми знаємо як добитися максимальної ефективності мінімальними капіталовкладеннями. А це означає, що кожна ваша гривня, вкладена в створення сайту принесе максимальний прибуток, через відсутність непотрібних витрат і правильні рішення на етапі проектування, розробки дизайну, програмування і просування.

Типові помилки замовників

Перше, на що дивиться більшість замовників, вибираючи підрядника для розробки сайту – ціна. Чим дешевше – тим краще. Але найдешевші сайти виходять в наступних випадках:

 • Використаний конструктор сайтів на одній з платформ. В цьому випадку ви отримуєте обмежені функціональні можливості сайту, шаблонний дизайн, жорстку прив’язку до платформи. Для серйозної роботи такі сайти не годяться, і просувати їх у пошуку не можна або дуже складно.
 • Сайт робить початківець розробник, як правило – на безкоштовній CMS і готовому шаблоні. Ні про яке серйозне проектування й мови бути не може: ви отримуєте напівфабрикат. Його доведеться доопрацьовувати або повністю переробляти в найближчій перспективі. Вартість доопрацювань набагато перевищує вартість такої «розробки».

В обох випадках замість функціонального сайту замовник отримує «чемодан без ручки»: сайт є, але використовувати його за призначенням і просувати не можна.

Наповнення сайту скопійованим контентом – стандартний підхід недобросовісних виконавців. Це псує вам репутацію, ускладнює розкрутку, шкодить бізнесу, а може привести і до судових справ з правовласниками.

Не варто гнатися за низькою вартістю і гучними обіцянками при виборі розробника сайту. Інтернет бізнес динамічний і інвестиції в інтернет проекти повинні швидко окупатися, а не стати даремно витраченими коштами.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

 • PBB design. м. Львів
  вул. Стрийська 202
 • Телефонуйте
  +38 067 603 6631
 • Години роботи
  Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button