Дев'ять причин, чому замовляти створення сайтів потрібно у нас


Дев'ять причин, чому замовляти створення сайтів потрібно у нас

Компанія PBB design вже більше 15 років займається розробкою і створенням інформаційних ресурсів в мережі Інтернет. Є багато компаній, фірм і фрілансерів, які цим займаються. У чому наші переваги в порівнянні з ними? Чому замовити створення сайту потрібно саме у нас?

 • Ми адекватно розуміємо місце сайту в бізнес-процесі компанії. Багато творців сайтів мислять віртуальними категоріями - "крута цмс", "ліди", "об'єктно-орієнтована парадигма" та іншими для багатьох незрозумілими термінами, який навряд чи стануть в нагоді замовнику в його господарській діяльності. Ми, перш ніж почати створення сайту насамперед вивчаємо бізнес замовника (в рамках відкритої інформації), і створюємо інтернет-ресурс з урахуванням специфіки даного бізнесу.
 • За вашою згодою ми не будемо використовувати комерційні і некомерційні стандартні системи управління контентом (типу Joomla, Bitrix, HostCMS, NetCat) та інші. Чому ж, запитаєте Ви, всі ж використовують, а Ви ні. Справа в тому, що стандартні CMS мають певний стандартний набір функціональності. У ньому включені модулі на всі випадки життя, що не в кращу сторону впливає на  продуктивність цих систем. А коли потрібно зробити щось специфічне для конкретного бізнес-процесу, то в стандартних CMS це буває зробити дуже складно, а іноді й неможливо.
 • Ми пропонуємо клієнту саме  стільки, скільки йому необхідно. Ми навіть можемо запропонувати менше ніж потрібно, щоб замовник сам зрозумів, наскільки необхідні йому ті чи інші модулі для сайту або інтернет-магазину. Багато хто прагне запропонувати замовнику якомога більше і те, що йому ніколи в житті не знадобиться. Ми підказуємо, але ніколи не нав'язуємо. Більше про те, як правильно замовити сайт.
 • Наші ціни конкурентні. Оплачуючи наші послуги, ви вкладаєте гроші перш за все в роботу, а не в оренду нашого офісу в центрі Львова тому, що його у нас там немає :) І ми не страждаємо від цього. Ви теж.
 • Ми не кидаємо наших клієнтів. Після здачі проекту ми намагаємося надавати всебічну підтримку нашим партнерам. Наша допомога не обмежується технічними доробками і апдейтами. За бажанням клієнта ми можемо надати консультативну допомогу і в області інтернет-маркетингу. Але тільки за бажанням. Ми допомагаємо Вам вести бізнес, але не ведемо його за Вас.
 • Ми - компанія повного циклу. Ми виконуємо не тільки створення сайтів, але і надаємо послуги з аудиту сайтів, пошукового просування і оптимізації. Замовляючи сайт у нас - ви можете забути про все, що неодмінно супроводжує цей процес.
 • Підвищена безпека і збереження даних. Ми приділяємо особливу увагу безпеці й збереженню даних наших клієнтів. Адже інформація безцінна!!! Часом втрата інформації рівносильна втраті бізнесу.
 • Ми ведемо свою діяльність офіційно, платимо податки. Роботи проводяться в рамках укладених договорів, після закінчення робіт надається повний пакет документів.
 • Ми знаємо як добится максимальної ефективності мінімальними капіталовкладеннями. А це означає, що кожна ваша гривня, вкладена в створення сайту принесе максимальний прибуток, через відсутність непотрібних витрат і правильні рішення на етапі проектування, розробки дизайну, програмування і просування.

Типові помилки замовників

Перше, на що дивиться більшість замовників, вибираючи підрядника для розробки сайту - ціна. Чим дешевше - тим краще. Але найдешевші сайти виходять в наступних випадках:

 • Використаний конструктор сайтів на одній з платформ. В цьому випадку ви отримуєте обмежені функціональні можливості сайту, шаблонний дизайн, жорстку прив'язку до платформи. Для серйозної роботи такі сайти не годяться, і просувати їх у пошуку не можна або дуже складно.
 • Сайт робить початківець розробник, як правило - на безкоштовній CMS і готовому шаблоні. Ні про яке серйозне проектування й мови бути не може: ви отримуєте напівфабрикат. Його доведеться доопрацьовувати або повністю переробляти в найближчій перспективі. Вартість доопрацювань набагато перевищує вартість такої «розробки».

В обох випадках замість функціонального сайту замовник отримує «чемодан без ручки»: сайт є, але використовувати його за призначенням і просувати не можна.

Наповнення сайту скопійованим контентом - стандартний підхід недобросовісних виконавців. Це псує вам репутацію, ускладнює розкрутку, шкодить бізнесу, а може привести і до судових справ з правовласниками.

Не варто гнатися за низькою вартістю і гучними обіцянками при виборі розробника сайту. Інтернет бізнес динамічний і інвестиції в інтернет проекти повинні швидко окупатися, а не стати даремно витраченими коштами.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення