pbb-man

Безкоштовний сайт за допомогою конструктора – переваги і недоліки

Розвиток та вдосконалення комп’ютерних технологій, не перестає дивувати сучасну людину. Для прикладу, не так давно дозволити собі мати власний сайт могла лише заможна людина, оскільки це, як ви розумієте, задоволення не дешеве. Але час йде, і зараз завдяки такому застосуванню як конструктор сайту, практично кожен з нас має можливість створити для себе сайт за своїм розсудом, та й не тільки один, створити можна відразу кілька ресурсів, і що найцікавіше – абсолютно безкоштовно!
За допомогою конструктора користувачі мають можливість легко і досить швидко створювати сайти різної тематики, розміру та дизайну. Для їх створення в конструкторі сайтів вже закладені кілька десятків шаблонів, які людина може використовувати в якості основи. У процесі створення ресурсу до вже готових шаблонів відбувається додавання різних блоків, таких наприклад як фотографії, новини, блок з різними статтями, малюнками тощо. В процесі роботи над сайтом, користувач має можливість не тільки додавати, редагувати, змінювати і налаштовувати власний дизайн сайту.

Для того щоб працювати з конструктором, людині не обов’язково мати навички програмування, або бути веб майстром. Мало того, людині немає потреби, встановлювати якесь додаткове програмне або інше обладнання, або ще щось в цьому роді. Все що необхідно для створення свого сайту за допомогою конструктора – це комп’ютер, підключений до інтернету, і браузер, за допомогою якого можна вийти в мережу інтернет. Продовжуючи тему, слід зазначити, що створення сайту з допомогою такого конструктора, є фактично найпростішим, і в той же час швидким способом показати себе, або краще сказати заявити про себе в такому величезному просторі інтернету.
Звичайно ж, не варто покладати особливі надії на те, що з таким сайтом вам вдасться заробити багато грошей. Тому що, незважаючи на всі його плюси, він, на жаль, має цілий ряд недоліків. Одним з таких недоліків є те, що використовуючи, конструктор сайтів, ви, врешті-решт, отримуєте готовий ресурс, який, як правило, буде перебувати на безкоштовному хостингу. До того ж такого сайту, як правило, буде присвоєно домен третього рівня під батьківським доменом самого конструктора. Все це призводить до того, що на такому сайті буде проблематично розмістити свою рекламу. До того ж його довго індексують пошукові системи. Тобто говорити про розвиток і отримання прибутку від такого сайту не приходиться. Хіба що витрачаючи кошти на контекстну рекламу тощо. Але як кажуть: дарованому коневі в зуби не дивляться…

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button