pbb-man

10 причин, чому сайт не виводиться в топ

Всім давно відомо, що вершки трафіку збирають перші 10 позицій в результатах пошуку. Тому потрапити в ТОП – заповітне, цілком зрозуміле бажання кожного інтернет-бізнесмена. Загалом, сенс зрозумілий, але чи так просто буде вирвати перемогу у конкурентів?
Як показує практика, проблема не завжди полягає в запеклій конкуренції. Часто сайт гальмує себе сам. Ось 10 причин, через які сайт топчеться на місці і не хоче виходити в ТОП.

  • Молодий-зелений. Зазвичай молоді сайти, які б вони чудові не були, не можуть підкорити пошукову видачу лише в силу віку. Щоб набрати вагу і довести свою спроможність, сайту потрібно не менше 3-6 місяців. Але процес можна прискорити, додавши сайт в Google і Яндекс.Вебмайстер, регулярно оновлюючи і розміщуючи корисний контент, роблячи внутрішню перелінковку і т. д.
  • Сайт – джерело вірусів. Дорога в ТОП для сайту з вірусами закрита. Тут все зрозуміло: роботи у видачі стежать не тільки за якістю інформації, але і за якістю її джерела. Підхопив вірус – нічого заражати людей, іди з видачі подалі і лікуйся.
  • Догралися до фільтру. Причин нарватися на санкції пошукових систем – безліч. Якщо, наприклад, від фільтрів можна позбутися, то, потрапляючи в бан, сайт випадає з індексу повністю на термін до 6 місяців і стає причиною нескінченного листування зі службою підтримки.
  • Сайт-пустушка. Якщо на сайті немає унікального і корисного контенту, то про хороші позиції можна забути. Вашу мрію не втілити в життя, якщо контент на сайті скопійовано з інших ресурсів. Пишіть самі, придумуйте цікаві пропозиції для клієнтів, і пошукові машини це оцінять.
  • Неграмотне SEO. Хоча сайт і повинен бути зроблений для живих людей, про оптимізацію забувати не варто. Органічно впишіть в текст ключові слова, розставте теги. Робот повинен якось знайти ваш сайт на просторах Інтернету. Не знаєте, що перевіряти? Чек-лист по просуванню сайту вам в допомогу.
  • Сайт припадає пилом на хості. Щоб сайт функціонував нормально і індексувався пошуковими системами, хостинг повинен завжди бути в мережі. Вибирайте сервер з високим аптайм (час роботи ресурсу в нормальному режимі, хороший показник – 99,98%). Якщо робот потрапить на сайт в неробочий час хоста, він потім довго ще не буде індексувати і просувати сайт в пошуковій видачі. Також звертайте увагу на параметри сервера, виділені для конкретного сайту.
  • Сайт на повноцінному домені. Пам’ятайте, що сайти з доменом нижче другого рівня індексуються гірше. Це пов’язано з більш низькою швидкістю роботи, відсутністю нормальної техпідтримки, наявністю реклами і т. д. Серед проблем з доменом є ще й високий ризик купити доменне ім’я, яке знаходилося під баном. У такому випадку ніяких сил не вистачить, щоб витягнути сайт в 10-ку.
  • Помилки веб-майстра. Веб-майстри теж люди, які можуть помилятися. Наприклад, ваш сайт могли випадково закрити від індексації, невірно прописавши директиви в Disallow або Allow у файлі Robots.txt або через метатеги самого коду сайту, наприклад, забувши забрати . Перевіряйте і усуває недоліки.
  • Поганий поведінковий фактор. Пошуковим роботам важливо громадську думку. Вони аналізують поведінкові фактори і, якщо сайт читають довго, переходять за внутрішнім сторінкам, повертаються на нього, то роботи бачать сенс у тому, щоб підняти такий сайт вище і показати його як можна більшого числу людей. Щоб контролювати поведінкові фактори, аналізуйте дані метрики сайту, шукайте слабкі місця і виправляйте їх. Адже чим користувачам зручніше на вашому сайті, тим краще це впливає на оптимізацію.
  • Не квапте події. Все, що ви робите для оптимізації сайту, працює не у ту ж секунду, а через певний час. Наприклад, для індексації тексту Google може знадобитися від 2 до 4 тижнів, а підсумки від реєстрації в каталогах сайтів варто аналізувати не раніше, ніж через 1,5-2 місяці.

Висновок: Тепер ви знаєте як мінімум 10 причин, через які сайт не може пробитися в ТОП. Саме час перевірити свій сайт, щоб виключити ці проблеми, або вчасно їх усунути.
Не виходить зробити це самостійно? Ви завжди можете звернутися за допомогою і порадою до нас.

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button