10 причин, чому сайт не виводиться в топ


10 причин, чому сайт не виводиться в топ

Всім давно відомо, що вершки трафіку збирають перші 10 позицій в результатах пошуку. Тому потрапити в ТОП – заповітне, цілком зрозуміле бажання кожного інтернет-бізнесмена. Загалом, сенс зрозумілий, але чи так просто буде вирвати перемогу у конкурентів?
Як показує практика, проблема не завжди полягає в запеклій конкуренції. Часто сайт гальмує себе сам. Ось 10 причин, через які сайт топчеться на місці і не хоче виходити в ТОП.

  • Молодий-зелений. Зазвичай молоді сайти, які б вони чудові не були, не можуть підкорити пошукову видачу лише в силу віку. Щоб набрати вагу і довести свою спроможність, сайту потрібно не менше 3-6 місяців. Але процес можна прискорити, додавши сайт в Google і Яндекс.Вебмайстер, регулярно оновлюючи і розміщуючи корисний контент, роблячи внутрішню перелінковку і т. д.
  • Сайт – джерело вірусів. Дорога в ТОП для сайту з вірусами закрита. Тут все зрозуміло: роботи у видачі стежать не тільки за якістю інформації, але і за якістю її джерела. Підхопив вірус – нічого заражати людей, іди з видачі подалі і лікуйся.
  • Догралися до фільтру. Причин нарватися на санкції пошукових систем – безліч. Якщо, наприклад, від фільтрів можна позбутися, то, потрапляючи в бан, сайт випадає з індексу повністю на термін до 6 місяців і стає причиною нескінченного листування зі службою підтримки.
  • Сайт-пустушка. Якщо на сайті немає унікального і корисного контенту, то про хороші позиції можна забути. Вашу мрію не втілити в життя, якщо контент на сайті скопійовано з інших ресурсів. Пишіть самі, придумуйте цікаві пропозиції для клієнтів, і пошукові машини це оцінять.
  • Неграмотне SEO. Хоча сайт і повинен бути зроблений для живих людей, про оптимізацію забувати не варто. Органічно впишіть в текст ключові слова, розставте теги. Робот повинен якось знайти ваш сайт на просторах Інтернету. Не знаєте, що перевіряти? Чек-лист по просуванню сайту вам в допомогу.
  • Сайт припадає пилом на хості. Щоб сайт функціонував нормально і індексувався пошуковими системами, хостинг повинен завжди бути в мережі. Вибирайте сервер з високим аптайм (час роботи ресурсу в нормальному режимі, хороший показник – 99,98%). Якщо робот потрапить на сайт в неробочий час хоста, він потім довго ще не буде індексувати і просувати сайт в пошуковій видачі. Також звертайте увагу на параметри сервера, виділені для конкретного сайту.
  • Сайт на повноцінному домені. Пам'ятайте, що сайти з доменом нижче другого рівня індексуються гірше. Це пов'язано з більш низькою швидкістю роботи, відсутністю нормальної техпідтримки, наявністю реклами і т. д. Серед проблем з доменом є ще й високий ризик купити доменне ім'я, яке знаходилося під баном. У такому випадку ніяких сил не вистачить, щоб витягнути сайт в 10-ку.
  • Помилки веб-майстра. Веб-майстри теж люди, які можуть помилятися. Наприклад, ваш сайт могли випадково закрити від індексації, невірно прописавши директиви в Disallow або Allow у файлі Robots.txt або через метатеги самого коду сайту, наприклад, забувши забрати . Перевіряйте і усуває недоліки.
  • Поганий поведінковий фактор. Пошуковим роботам важливо громадську думку. Вони аналізують поведінкові фактори і, якщо сайт читають довго, переходять за внутрішнім сторінкам, повертаються на нього, то роботи бачать сенс у тому, щоб підняти такий сайт вище і показати його як можна більшого числу людей. Щоб контролювати поведінкові фактори, аналізуйте дані метрики сайту, шукайте слабкі місця і виправляйте їх. Адже чим користувачам зручніше на вашому сайті, тим краще це впливає на оптимізацію.
  • Не квапте події. Все, що ви робите для оптимізації сайту, працює не у ту ж секунду, а через певний час. Наприклад, для індексації тексту Google може знадобитися від 2 до 4 тижнів, а підсумки від реєстрації в каталогах сайтів варто аналізувати не раніше, ніж через 1,5-2 місяці.

Висновок: Тепер ви знаєте як мінімум 10 причин, через які сайт не може пробитися в ТОП. Саме час перевірити свій сайт, щоб виключити ці проблеми, або вчасно їх усунути.
Не виходить зробити це самостійно? Ви завжди можете звернутися за допомогою і порадою до нас.


Ви можете завантажити і заповнити бриф щоб надати більше інформації розробнику щодо деталей майбутнього ресурсу

Бриф на розробку сайту Бриф на розробку лендінга Бриф на розробку додатку

Наші послуги

Створення сайтів Обслуговування сайтів Просування сайтів Інші послуги

Надіслати повідомлення