Статті

seo secretСеред новачків, а іноді і досвідчених вебмайстрів існують різні міфи, так чи інакше пов'язані з просуванням сайтів. Розбираємося, що з них правда, а що брехня.

пошук на мобільному пристроїЧисло людей, що користуються мобільним Інтернетом для здійснення покупок в Україні постійно росте. Чому люди користуються мобільним Інтернетом, в чому відмінності пошуку в мобільній версії, і як оптимізувати сайт під мобільний пошук.

чорне SEOДля розкрутки нещодавно створеного сайту або ресурсу, яким практично не займалися, потрібно від 2 до 9 місяців. І при цьому кожен власник сайту хоче отримати результат якомога швидше і часом навіть готовий піти на ризики заради цього. На жаль, ні до чого хорошого такий підхід не приведе.

оптимізація сайтівКлючові слова (запити, за якими користувачі шукають ваші послуги/товари) можуть класифікуватися за різними ознаками: конкурентність, вартість, точність входження і іншими. Але найбільш поширеним є спосіб класифікації за частотою запитів.

ціна просування сайтуПерш ніж говорити про ціни на просування сайту, вияснимо, за що взагалі доведеться платити. Розрізняють кілька видів просування: по трафіку, за запитами (позиції), лідами тощо, відповідно і оплата теж буде різна.
Найпопулярнішими є просування по трафіку і за запитами, про них і піде мова.

seo аудит сайтуМета створення сайту – комерційний успіх. У тому числі видимість в пошукових системах. Тому власники сайтів щомісяця тратять кошти на контекстну рекламу, соцмережі, написання статей. Гроші йдуть, а результат не радує. Чому так відбувається?

seo посиланняДавайте розберемося, що таке SEO-посилання, чому їх варто побоюватися. SEO-посилання – це посилання, поставлені з метою вплинути на пошукову систему, а не з метою допомогти користувачам, які рекомендують цей ресурс.

seo правильне просування сайтуSEO сайту (або пошукова оптимізація) – роботи, спрямовані на підвищення позицій ресурсу у видачі. Існує величезна кількість  методів, правда для отримання хорошого ефекту користуватися абсолютно всіма не варто. Інакше є ризик на тривалий термін зіпсувати репутацію ресурсу перед пошуковими системами.

просування інтернет-магазинуІнтернет-магазини набувають усе більшої популярності в Мережі. Їх власники регулярно замислюються над просуванням, прагнуть зробити свої сайти більш популярними, очікують отримати прибуток. Але через високу конкуренцію непросто досягти бажаних результатів.

редизайн сайтуНі для кого не секрет, що дизайн – це перше, на що звертають увагу відвідувачі сайту. Саме візуальне оформлення є одним з факторів, який змушує відвідувача, який навіть випадково перейшов залишитися на сайті.

google faviconЗначок веб-сайту, або фавікон – вкрай корисна, необхідна річ для будь-якого сайту. Давайте розберемо, що ж це таке, як він допоможе в просуванні вашого сайту.

стиль сайтуДизайн дуже тісно пов'язаний з юзабіліті, вони невіддільні. Адже дизайн робить величезний вплив на кінцеве сприйняття і зручність взаємодії з сайтом.

adaptive webЧастка мобільних користувачів зростає впевненими темпами: в кінці 2015 року їх кількість в Мережі вперше перевищила кількість користувачів стаціонарних комп'ютерів. У вас ще залишилися сумніви з приводу того, чи потрібен вам мобільний сайт?

hostingДоволі часто зустрічається ситуація, коли власник сайту скаржиться, що він оплатив хостеру за сайт, а йому приходить повідомлення про необхідність оплатити послуги. Виясняється, що оплачено було тільки хостинг, а в листі від хостера просять продовжити і домен.

landing seo1По своїй суті лендінг – це односторінковий сайт. Ця одна-єдина сторінка повинна бути максимально ефективною і насиченою, щоб чітко, стисло, але точно відображати всю суть товару або послуги. Зазвичай на хорошому і правильному лендінгу ви знайдете не тільки докладний опис пропозиції, але і безліч якісних зображень товару, відгуки реальних покупців і, швидше за все, сторінка буде закінчуватися знижкою або якою-небудь акцією.

інтернет магазин недорогоНе можна просто так взяти і зробити інтернет-магазин за 3 000 грн. Тобто, звичайно, можна зробити сайт за 3 000 грн, технічно можна і дешевше. У тому числі можна і інтернет-магазин. Є готові рішення на широко відомих CMS, як на платних, так і на вільних. Є безкоштовні «збірки»,є «інтернет-магазини під ключ за 20 000 – 30 000 грн» на самописних CMS від розробників сайтів...

top 10 searchedВсім давно відомо, що вершки трафіку збирають перші 10 позицій в результатах пошуку. Тому потрапити в ТОП – заповітне, цілком зрозуміле бажання кожного інтернет-бізнесмена. Загалом, сенс зрозумілий, але чи так просто буде вирвати перемогу у конкурентів?

підготовка сайту до просуванняСтворили сайт? Збираєтеся зайнятися його просуванням? Хочете це зробити самостійно? Спочатку перевірте, чи зручний він користувачам і відповідає вимогам пошукових систем.

помилки розкрутки сайтівНе варто починати розкручувати сайт з доменним ім'ям третього рівня (для прикладу forum.site.com) чи нижче, якщо домен другого рівня (site.com) належить не вам. Мало що може трапитися з доменом другого рівня, на якому знаходиться ваш сайт.

ключові слова для просування сайтуНа сьогоднішній день успішне пошукове просування неможливе без грамотно складеного семантичного ядра (читай: без правильно підібраних ключових фраз, або пошукових запитів). Семантичне ядро – це набір пошукових слів і словосполучень, які найбільш точно характеризують вид діяльності, товари або послуги, які пропонує інтернет-ресурс.