Статті

domen for saleОтже, ви вирішили створити сайт.  Новий сайт на старому домені: за і проти. Придбати нове доменне ім'я чи купити щойно звільнене з рейтингом.

Вірус на сайтіЗаражений ресурс розсилає спам, шкодить комп'ютерів ваших клієнтів, псує видачу в пошукових системах. Віруси на сайті: як знайти і вилікувати? Ви зобов'язані піклуватися про безпеку сайту, якщо не хочете втратити клієнтів, позиції і репутацію.

оптимізація зображеньКожен день ми бачимо величезну кількість зображень в Інтернеті: переглядаючи соцмережі, читаючи статті, вибираючи товари і навіть не помічаємо, наскільки вони впливають на нашу увагу і вибір.

SEO оптимізація сайтуЧасто власники ресурсів думають, що найголовніше - це зовнішній вигляд сайту. Красивий дизайн, анімація! Таким сайтом можна милуватися цілими днями, навіть похвалитися перед друзями.

етапи створення сайтуДосі зустрічаються компанії, які створюють сайти з принципу просто створити сайт, «щоб був». «Раз у конкурентів є, то і нам потрібно». При цьому власник бізнесу не бере участі в процесі, і фахівці створюють сайт в рамках своєї картини світу.

seo secretСеред новачків, а іноді і досвідчених вебмайстрів існують різні міфи, так чи інакше пов'язані з просуванням сайтів. Розбираємося, що з них правда, а що брехня.

пошук на мобільному пристроїЧисло людей, що користуються мобільним Інтернетом постійно росте, тому оптимізація сайту для мобільних пристроїв – вимога часу. Чому люди користуються мобільним Інтернетом, в чому відмінності пошуку в мобільній версії, як оптимізувати сайт під мобільний пошук.

чорне SEOКожен власник сайту хоче отримати результат якомога швидше і часом навіть готовий використати чорне SEO. Що не варто використовувати для розкрутки сайту. Ні до чого хорошого такий підхід не приведе. 

оптимізація сайтівКлючові слова (запити, за якими користувачі шукають ваші послуги/товари) можуть класифікуватися за різними ознаками: конкурентність, вартість, точність входження і іншими. Але найбільш поширеним є спосіб класифікації за частотою запитів.

ціна просування сайтуПерш ніж говорити про ціни на просування сайту, вияснимо, за що взагалі доведеться платити. Розрізняють кілька видів просування: по трафіку, за запитами (позиції), лідами тощо, відповідно і оплата теж буде різна.
Найпопулярнішими є просування по трафіку і за запитами, про них і піде мова.

seo аудит сайтуМета створення сайту – комерційний успіх. У тому числі видимість в пошукових системах. Тому власники сайтів щомісяця тратять кошти на контекстну рекламу, соцмережі, написання статей. Гроші йдуть, а результат не радує. Чому так відбувається?

seo посиланняДавайте розберемося, що таке SEO-посилання, чому їх варто побоюватися. SEO-посилання – це посилання, поставлені з метою вплинути на пошукову систему, а не з метою допомогти користувачам, які рекомендують цей ресурс.

seo правильне просування сайтуSEO сайту (або пошукова оптимізація) – роботи, спрямовані на підвищення позицій ресурсу у видачі. Існує величезна кількість  методів, правда для отримання хорошого ефекту користуватися абсолютно всіма не варто. Інакше є ризик на тривалий термін зіпсувати репутацію ресурсу перед пошуковими системами.

просування інтернет-магазинуІнтернет-магазини набувають усе більшої популярності в Мережі. Їх власники регулярно замислюються над просуванням, прагнуть зробити свої сайти більш популярними, очікують отримати прибуток. Але через високу конкуренцію непросто досягти бажаних результатів.

редизайн сайтуНі для кого не секрет, що дизайн – це перше, на що звертають увагу відвідувачі сайту. Саме візуальне оформлення є одним з факторів, який змушує відвідувача, який навіть випадково перейшов залишитися на сайті.

google faviconЗначок веб-сайту, або фавікон – вкрай корисна, необхідна річ для будь-якого сайту. Давайте розберемо, що ж це таке, як він допоможе в просуванні вашого сайту.

стиль сайтуДизайн дуже тісно пов'язаний з юзабіліті, вони невіддільні. Адже дизайн робить величезний вплив на кінцеве сприйняття і зручність взаємодії з сайтом.

adaptive webЧастка мобільних користувачів зростає впевненими темпами: в кінці 2015 року їх кількість в Мережі вперше перевищила кількість користувачів стаціонарних комп'ютерів. У вас ще залишилися сумніви з приводу того, чи потрібен вам мобільний сайт?

hostingДоволі часто зустрічається ситуація, коли власник сайту скаржиться, що він оплатив хостеру за сайт, а йому приходить повідомлення про необхідність оплатити послуги. Виясняється, що оплачено було тільки хостинг, а в листі від хостера просять продовжити і домен.

landing seo1По своїй суті лендінг – це односторінковий сайт. Ця одна-єдина сторінка повинна бути максимально ефективною і насиченою, щоб чітко, стисло, але точно відображати всю суть товару або послуги. Зазвичай на хорошому і правильному лендінгу ви знайдете не тільки докладний опис пропозиції, але і безліч якісних зображень товару, відгуки реальних покупців і, швидше за все, сторінка буде закінчуватися знижкою або якою-небудь акцією.