pbb-man

SEO оптимізація

Термінологія СЕО

Пошукове просування, оптимізація веб-ресурсу в Мережі або Search Engine Optimization (SEO) – це комплекс заходів, метою яких є виведення інтернет-сторінки у ТОП пошуковиків за певними, як правило комерційними, запитами. На сьогоднішній день все рідше сайти обходяться без SEO оптимізації.

Для чого робиться СЕО оптимізація сайту?

Якщо раніше Інтернет використовували для пошуку необхідної інформацію, то зараз його можливості набагато ширше. Зростання числа користувачів, використання нових технологій (онлайн – платежі, інтернет-банкінг, різні форми комунікацій), а також ряд інших факторів зробили глобальну мережу місцем активних продажів і потужним інструментом маркетингу одночасно. Так, нинішній стрибок інтернет-торгівлі тільки підтверджує, що правильне використання можливостей Інтернету може приносить прибуток власникам сайтів.
Просування в мережі може допомогти будь-компанії, чиї потенційні клієнти шукають товари і послуги онлайн. Згідно зі статистичними даними, аудиторія Інтернету продовжує зростати, сьогодні майже кожен має доступ до глобальної мережі. Звичайно ж, така велика аудиторія не може не викликати інтерес бізнесу, тим більше, що та ж статистика вказує на все більшу популярність покупок онлайн. Сотні і тисячі потенційних клієнтів шукають товари в Інтернеті. Хіба можна просто так взяти і віддати їх конкурентам? Щоб цього не сталося, потрібно опинитися вище в результаті видачі пошукових систем, тим самим забрати покупця собі! Зробити це можна за рахунок оптимізації!

Чому присутність сайту в ТОПі пошукових систем необхідна?

Причин цього досить багато. Кращі позиції в результатах пошуку – це як наявність магазину в престижному районі міста. Як правило, перше враження про таку організацію можна сформувати, як тільки ви дізналися адресу, а не побували там. Чим краще район, тим більше довіри, а отже, і вищі шанси на те, що покупка буде здійснена. Ще один стереотип – якщо фірма знаходиться в престижному районі, то вона успішна.
Точно так все працює і з пошуковим просуванням. Якщо ваш сайт в ТОПі, то він викликає довіру, а також вважається шанованим і успішним. Прочитати більше про розробку сучасного інтернет-магазину можна тут.
Ще одна причина перебувати в ТОПі – це залучення великої кількості клієнтів. Так, престижність району в оффлайн – це ще і його людність. В Інтернеті і SEO все так само. На сайти, які знаходяться на першій сторінці пошукової видачі, подивляться 95% людей, а ось вже до третьої сторінки пошуковика, як правило, доходять лише 2% користувачів. Отже, чим вище сайт в видачі, тим більше трафіку він приверне. Причому по найважливішим запитах краще бути не просто на першій сторінці, а в ТОП-5. Без оптимізації до цього не прийти.

Правильний вибір запитів для оптимізації

Пошукове просування – це дуже ефективний інструмент залучення покупців. Але є застереження – займатися SEO повинні фахівці. Причому справа навіть не в тому, що неправильна оптимізація загрожує санкціями з боку пошукових систем. Ключова проблема в тому, що зростання відвідуваності не призведе до підвищення продажів. Саме тому необхідно оптимізувати сайт по правильно підібраних запитах. А для цього без професійно складеної стратегії SEO розкрутки не обійтися. Як формується ціна розкрутки сайту читайте тут.

Не займатися СЕО дуже шкідливо

Успіх сучасного бізнесу нерозривно пов’язаний із забезпеченням максимального комфорту, зручності та простоти потенційному клієнту. Якщо користувач хоче зв’язатися з вами, то він спробує знайти ваш сайт в Інтернеті, а не подзвонить в довідкову службу, як було раніше. Якщо ваш сайт знайти швидко не вдасться, то клієнт, швидше за все, звернеться до конкурентів, які не тільки проконсультують його, а й схилять до придбання товару. Саме тому ігнорування пошукового просування і оптимізації може коштувати вам не тільки додаткового прибутку, але і втрати наявних позицій на ринку оффлайн.

Seo оптимізація від професіоналів

Сьогодні очевидно, що пошукова оптимізація сайту – це важливий і ефективний інструмент маркетингу для будь-якого бізнесу. Освоювати його з нуля вам не обов’язково – оскільки можна звернутися за професійним SEO-просуванням і замовити оптимізацію під ключ! Повірте, результати такої оптимізації вас обов’язково порадують!

Contact

Готові замовляти?

Якщо все, написане на сайті, викликало у вас довіру, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

  • PBB design. м. Львів
    вул. Стрийська 202
  • Телефонуйте
    +38 067 603 6631
  • Години роботи
    Пн - пт: 10.00 - 18.00
© Copyright 2009 – 2022. PBB DESIGN. Веб розробка Львів
Contact
Call Now Button